09:46 | 30.12.16 | Նորություններ | 24415
Beeline-ը հայտնում է, որ ձեռնարկել է բոլոր միջոցները` Ամանորի օրերին կապի եւ հաճախորդների սպասարկման ծառայության անխափան աշխատանքն ապահովելու նպատակով:
«Մասնավորապես, ընկերությունն ավելացրել է 2G, 3G ու LTE/4G  ցանցերի եւ միջազգային ինտերնետ կապուղիների թողունակությունը: Բացի այդ, ուժեղացվել է բջջային կապի ծածկույթը մայրաքաղաքի կենտրոնական հատվածում: Ամանորյա տոներին հաճախորդների սպասարկման ծառայությունում հերթապահող աշխատակիցների թիվը կավելանա, որպեսզի հաճախորդների բոլոր դիմումներն օպերատիվ արձագանք ստանան: Beeline բաժանորդները կարող են նաեւ ստանալ լիարժեք սպասարկում Facebook սոցիալական ցանցում ընկերության պաշտոնական էջում, ինչպես նաեւ «Օնլայն խորհրդատու» ծառայության միջոցով», - ասված է ընկերության հաղորդագրության մեջ:
«Մեր հաճախորդները կկարողանան ստանալ շնորհավորանքներ եւ ցանկացած պահի կապ հաստատել իրենց մտերիմների հետ հեռախոսով, ինտերնետով եւ SMS-ով: Թող որ գալիք Նոր Տարին ձեր ընտանիքներին բերի երջանկություն, սեր եւ բարություն, իսկ մենք ամեն ինչ կանենք, որպեսզի դուք շարունակեք հաճույքով օգտվել մեր պարզ, հարմար եւ հասանելի ծառայություններից», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

09:46 | 30.12.16 | Новости | 24418
Beeline сообщает, что предпринял все средства  для  обеспечения бесперебойной работы услуг связи и обслуживания клиентов в Новогодние дни.
«В частности, компания увеличила пропускную способность международных интернет-линий и сетей 2G, 3G и LTE/4G . Кроме того, было усилено покрытие мобильной связи в центральной части столицы. В новогодние дни будет увеличено число дежурных в службе обслуживания клиентов, чтобы все обращения клиентов оперативно решались. Абоненты Beeline могут также получить полноценное обслуживание на официальной страничке компании в соцсети Facebook, а также посредством услуги «Онлайн-консультант», - говорится в сообщении компании.
«Наши абоненты смогут получить поздравления и в любой момент связаться со своими близкими  по телефону, через интернет или с помощью коротких сообщений. Пусть Новый год принесет в ваши семьи счастье, любовь и добро, а мы сделаем все, чтобы вы продолжили с удовольствием пользоваться нашими простыми, удобными и доступными услугами», - сказал гендиректор Beeline Андрей Пятахин.