12:05 | 12.12.16 | Նորություններ | 16326
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ ընկերության՝ Երեւանի Ամիրյան 3 եւ Հյուսիսային պողոտա 6/14, ինչպես նաեւ Գյումրիի Գորկու 50/4 հասցեներում գտնվող սպասարկման կենտրոններում սմարթֆոններ եւ այլ սարքեր ձեռք բերելիս ապառիկի ձեւակերպումն իրականացվում է անմիջապես Յունիբանկի աշխատակցի կողմից:
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ում նշել են, որ այս քայլը թույլ է տալիս զգալիորեն նվազեցնել գործարքի համար պահանջվող ժամանակը:
«Գործարքն իրականացնելու համար անհրաժեշտ է այցելել նշված սպասարկման կենտրոններից մեկը` ներկայացնելով անձնագիր եւ սոցիալական քարտ կամ նույնականացման քարտ: Որոշ դեպքերում հնարավոր է, որ բանկը պահանջի հավելյալ փաստաթղթեր»,- ասված է հաղորդագրությունում:

12:05 | 12.12.16 | Новости | 16341
ВиваСелл-МТС объявляет, что в центрах обслуживания, находящихся в Ереване по адресам Амиряна 3 и Северный проспект 6/14, а также в Гюмри – Горького 50/4 кредит при покупке смартфонов или других устройств будет оформляться непосредственно со стороны сотрудника Юнибанка.
В ВиваСелл-МТС отметили, что это позволит сократить время на оформление сделки.
«Для оформления операции необходимо посетить один из указанных центров обслуживания, представив паспорт и социальную карту или ID-карту. В некоторых случаях банк может затребовать дополнительные документы», - говорится в сообщении.