15:52 | 29.08.16 | Նորություններ | 16255
Ucom ընկերությունն իր շարժական ինտերնետի բաժանորդներին առաջարկում է ձեռք բերել U!Fi E5573Bs-320 մոդեմը նոր` U!Fi 3500 մարզային սակագնային պլանի հետ:
Նոր մոդեմը հնարավոր է ձեռք բերել 5000 դրամով U!Fi 3500-ին 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում եւ ամեն ամիս ստանալ 5ԳԲ գերարագ ինտերնետ, որը սպառելուց հետո բաժանորդները կօգտվեն անսահմանափակ ինտերնետից մինչեւ 512 Մբ/վ արագությամբ: 12 ամսով բաժանորդագրության դեպքում սարքը նույնպես կարելի է ձեռք բերել 5000 դրամով՝ ամեն ամիս վճարելով 4500 դրամ, որի դիմաց բաժանորդները կստանան հավելյալ 1 ԳԲ ծավալով գերարագ ինտերնետ:
Այս նոր մոդեմի միջոցով բաժանորդները կօգտվեն գերարագ ինտերնետից ավելի մեծ արագությամբ եւ կստեղծեն իրենց անձնական Wi-Fi տարածքը Ucom-ի շարժական ծածկույթում ամենուր` անգամ գտնվելով շարժման մեջ:
Նոր U!Fi- ը հնարավորություն կտա ինտերնետին միաժամանակ միացնել մինչեւ 10 սարքավորում՝ պլանշետներ, սմարթֆոններ ու դյուրակիր համակարգիչներ Wi-Fi-ի և 1 ստացիոնար համակարգիչ՝ USB լարի միջոցով:
U!Fi-ը հնարավոր կլինի օգտագործել գնելուց անմիջապես հետո. այն չի պահանջում երկար եւ բարդ տեղադրման գործընթաց:
«Այս մոդեմն օժտված է խելացի առանձնահատկությամբ: Երբ օգտագործում եք այն Wi-Fi-ի հասանելիությամբ վայրերում, օրինակ՝ օդանավակայաններում, սրճարաններում, հյուրանոցներում, կամ էլ՝ Ձեր տանը, այն ավտոմատ կերպով միանում է Wi-Fi ցանցին եւ այդպիսով թույլ է տալիս խնայել LTE/3G ցանցերով նախատեսված գերարագ ինտերնետի գիգաբայթերը»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

15:52 | 29.08.16 | News | 15878
The new modem can be acquired at the price of 5000 AMD upon 24-months subscription to U!Fi 3500, which will give a subscriber 5 GB of high-speed internet traffic on a monthly basis, after the consumption of which they will benefit from the unlimited internet at the speed of up to 512 Mb/sec. In case of 12-month subscription the device can also be purchased at the price of 5000 AMD, but 4500 AMD shall be payable every month, for which the subscribers will get an additional 1 GB of the high-speed internet.
With the help of this modem the subscribers will be able to benefit from a high-speed internet at higher speeds, as well as create their personal Wi-Fi area within Ucom mobile coverage zone anywhere, even on the go.
New U!Fi will make it possible to connect up to 10 devices to the internet at a time via Wi-Fi connection, i.e. tablets, smartphones and laptops and 1 PC via USB cable.
U!Fi can be used right after the purchase as it does not require a long and complicated installation process.
“This modem is endowed with a smart feature. When you use it in Wi-Fi operating zones, e.g. in airports, cafes, hotels, or in your house, it will automatically connect to Wi-Fi network and thus will enable you to save the high-speed gigabytes provided by LTE/3G networks”, - said Hayk Yesayan, the general director at Ucom.