15:51 | 22.08.16 | Նորություններ | 23618
Կայքում բացվել է հատուկ բաժին՝ «Իրադարձություններ», որում ներկայացված է Հայաստանում ՏՏ ոլորտին վերաբերող իրադարձությունների անցկացման մասին ամբողջական տեղեկատվություն։
Առանձին բաժնով ներկայացված են ՏՏ ոլորտի հայտնի հայ դեմքերը, ինչպես նաեւ հայկական հաջողված հավելվածները:
Դիզայնը հեղինակել է Balasanyan designbureau ընկերությունը:
Մեդիամաքս մեդիա-ընկերության Itel.am նախագիծը գործարկվել է 2009թ. մարտին` որպես հեռահաղորդակցության, ինտերնետի, ՏՏ եւ նորարարությունների ոլորտների լուսաբանման ու քննարկումների հարթակ:
Կայքում հասանելի են թարմ նորություններ ու հարցազրույցներ ՏՏ, հեռահաղորդակցության եւ ինտերնետի ոլորտների վերջին զարգացումների վերաբերյալ: Հատուկ ուշադրություն է դարձված հայկական ստարտափներին:
Վերջին ժամանակաշրջանում Itel.am-ը ներկայացրել է մի շարք նախագծեր՝ «Ամենանորաձեւ ՏՏ գրասենյակները», «IT պատանիներ», «Տեխնոլոգիաները եւ կանայք», «ՏեխնոԱմիս»:

15:51 | 22.08.16 | Новости | 23640
Медиамакс представил сегодня обновленный проект www.Itel.am с новым дизайном и модернизированной программной частью.
Обновленный сайт удобен для просмотра с мобильных устройств.
На сайте открылся новый раздел «События», в котором будут анонсироваться предстоящие события в сфере IT: встречи, выставки, семинары, хакатоны и др.
Отдельным разделом представлены известные армянские деятели в сфере ИТ, а также успешные армянские приложения.
Дизайн сайта осуществлен компанией Balasanyan designbureau.
Проект www.Itel.am медиа-компании Медиамакс был запущен в марте 2009 года в качестве площадки для освещения и обсуждений  сфер телекоммуникаций, ИТ, интернета и инноваций.