11:10 | 15.06.16 | Նորություններ | 4777
Beeline-ի աջակցությամբ «Դասական երաժշտության զարգացման» հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի անդամների` Խաչատուրյանի անվան եռյակի երաժիշտները համերգներով հանդես կգան Արցախում:
Հունիսի 16-ին տեղի կունենա եռյակի համերգը Ստեփանակերտի Սայաթ-Նովայի անվան երաժշտական քոլեջում, իսկ հունիսի 17-ին` Շուշիի Կերպարվեստի Պետական Թանգարանում:
«Beeline-ի եւ «Դասական երաժշտության զարգացման» հիմնադրամի համագործակցությունը շարունակվում է` նպաստելով այս ուղղության զարգացմանը եւ տարածմանը երիտասարդության շրջանում: Ուրախ եմ, որ առաջիկա համերգների շնորհիվ այս տաղանդավոր երիտասարդները եւս հնարավորություն կունենան վայելելու դասական երաժշտության ստեղծագործությունները եւ նոր գիտելիքներ ձեռք բերելու»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

11:10 | 15.06.16 | News | 3965
With the support of Beeline, trustees of the Classical Music Development Foundation and members of Aram Khachaturian Trio will perform in Artsakh.
The Trio will give a concert at Sayat Nova Musical College in Stepanakert on June 16, and another one at State Museum of Fine Arts in Shushi on June 17.
“Cooperation between Beeline and the Classical Music Development Foundation continues, facilitating development and expansion of this direction among the youth. I am glad that owing to the forthcoming concerts, these talented children will have an opportunity to enjoy classical music and gain knowledge,” noted Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.