12:40 | 26.02.16 | Հոդվածներ | exclusive 7806
Snowball Effect 2-ը հնարավորություն է տալիս ձնագնդիկի հետ ճանապարհորդել գեղեցիկ վայրերով եւ տարբեր արկածներ ունենալ: Խաղն աչքի է ընկնում վառ գույներով եւ հետաքրքիր մարտահրավերներով:
Itel.am-ին X-TECH ընկերության հիմնադիր եւ տնօրեն Արման Աթոյանը պատմել է, որ խաղն անվճար է, սակայն որոշ հավելյալ ֆունկցիաներ խաղի ներսում վճարովի են, ինչպես օրինակ՝ լրացուցիչ զենքների ձեռքբերումը եւ այլն:
«Մեր նախորդ խաղը՝ Snowball Effect 1-ը, բավական մեծ հաջողություն ունեցավ, այն հասանելի էր գրեթե բոլոր հարթակներում: Նույնիսկ XTR3D ինտեգրացիա ուներ, ինչը թույլ է տալիս խաղալ մարմնով»,- նշել է Արման Աթոյանը:
Նրա խոսքով՝ հասկանալով, որ նախորդ տարբերակի գրաֆիկան թույլ է, որոշել են ավելի գրավիչ գրաֆիկայով եւ ֆունկցիոնալությամբ խաղ ներկայացնել:

12:40 | 26.02.16 | Articles | exclusive 3464
Snowball Effect 2 allows to travel with a snowball through beautiful lands and have various adventures. The game attracts attention by its vibrant colours and interesting challenges.
Founder and Director of X-TECH Arman Atoyan told Itel.am that the game is free, but some in­game items require payment, e.g. extra weapons, etc.
“Our previous game Snowball Effect 1 was rather successful and accessible on almost all platforms. It even had XTR3D integration, which allows to play using your body,” noted Arman Atoyan.
According to him, they realized that the previous game’s graphics was weak and decided to present a game with better graphics and functionality.