Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը
Հայաստանի զարգացման գործում ունեցած զգալի ավանդի համար Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինի պատվին Կառավարության Ընդունելությունների տան հարեւանությամբ բացվել է անվանական տառ:
«Հայոց գրերի երթ» նախագիծի շրջանակում հայկական այբուբենի անվանական տառեր են ստացել Հայաստանի զարգացման գործում զգալի ներդրում ունեցած հասարակական, մշակույթի եւ պետական գործիչները:
«Անչափ շոյված եմ իմ եւ Հայաստանում Beeline-ի գործունեությանը տրված նման բարձր գնահատականի համար եւ ես չեմ կարող թաքցնել հպարտության զգացումն այն զգալի ներդրման համար, որը կատարել է Beeline-ը Հայաստանի զարգացման գործում՝ իր բարեգործական եւ կորպորատիվ-սոցիալական պատասխանատվության նախագծերով: Երիտասարդություն, երեխաներ, կրթություն, թվային նախագծեր, բջջային տեխնոլոգիաներ եւ հայալեզու հավելվածներ, երաժշտություն եւ մշակութային նախագծեր երեխաների համար. սա միայն կարճ ցանկն է մեր ծրագրերի ուղղությունների, որոնք մենք իրագործում ենք գրեթե Հայաստանի ողջ տարածքում: Շատ հաճելի է, որ այս տառը, իմ մի մասնիկը, որպես Հայաստանի զարգացման գործում իմ փոքրիկ ներդրման խորհրդանիշ, կմնա այստեղ նույնիսկ այս հիանալի երկրում իմ աշխատանքի ավարտից հետո»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

16:37 | 15.01.16 | News | 6319
Nominal letter was opened near Armenian government house to honor Beeline CEO Andrey Pyatakhin for his significant contribution to the development of Armenia.
Within Eternal Alphabet project social, cultural and state representatives that had significant contribution in development of Armenia got Armenian alphabet letters as an honor.
“I am very flattered to be given a high assessment for the activities of Beeline in Armenia and I cannot hide the pride I take for Beeline’s significant contribution in Armenia's development within its philanthropic and corporate social responsibility projects. Youth, children, education, digital projects, mobile technology, mobile applications in Armenian, music and cultural programs for children: this is only a short list of aspects of our programs, which we are implementing in almost all regions of Armenia. It’s very pleasing that this letter, a part of me will remain here even after I finish my job here as a part of my contribution in Armenian development”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.