17:41 | 07.10.15 | Նորություններ | 5276
Beeline-ը կրկին տրամադրում է USB-մոդեմներ 100 դրամով՝ բջջային ինտերնետի սակագնային փաթեթներին մեկ տարի ժամկետով բաժանորդագրվելու դեպքում:
Beeline-ում նշել են, որ առաջարկը գործում է այն հաճախորդների համար, որոնք կբաժանորդագրվեն «Infinity 1024», «Infinity 512», «Drive 5», «Drive 15» կամ «Drive 40» բջջային ինտերնետի սակագնային փաթեթներին 12 ամիս ժամկետով:
«Մեր բաժանորդների շրջանում անցկացված հերթական հարցումը ցույց տվեց, որ առկա է խորհրդանշական գնով USB-մոդեմներ տրամադրման պահանջարկ: Մենք մշտապես ձգտում ենք առավելագույնս արագ բավարարել հաճախորդների պահանջները` Beeline-ի ծառայություններից օգտվելը դարձնելով էլ ավելի հաճելի, պարզ եւ հարմար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Մինչեւ 12 ամիս ժամկետը լրանալը պայմանագիրը խզելու դեպքում բաժանորդը վճարում է մոդեմի արժեքը` հաստատված պայմանագրի ստորագրման օրը: Առաջարկի շրջանակում հնարավոր չէ անցում կատարել այլ սակագնային փաթեթների:

17:41 | 07.10.15 | News | 5266
Beeline provides USB modems at AMD100 again in case of subscribing for the mobile internet plan for one year.
Beeline has noted that the service is available for subscribers who join “Infinity 1024”, “Infinity 512”, “Drive 15”or “Drive 40” mobile internet plans for 12 months.
“The survey among our subscribers showed that there is a demand for USB modem provision at a symbolic fee. We aim at satisfying the subscribers’ demands as quickly as possible, making it more pleasant, simple and convenient for subscribers to use Beeline services”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
In case of breaking the contract before the expiry the subscriber pays the modem fee that was confirmed on the day the contract was signed. The offer allows changing the tariff plan.