16:50 | 13.03.15 | Նորություններ | 4968
Ծառայությունը կգործի Ռուսաստանի Դաշնության, Վրաստանի, Ուկրաինայի, Իտալիայի, Ղազախստանի, Ղրղըզստանի, Տաջիկստանի, Ուզբեկստանի տարածքում` Beeline, Kyivstar, Wind օպերատորների ցանցերում գտնվող «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի բջջային կապի կանխավճարային եւ հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար:
«Beeline-ը շարունակում է հանդես գալ նոր առաջարկներով, որոնք ոչ միայն պարզ են եւ հարմար, այլ նաեւ հնարավորություն են ընձեռում մեր բաժանորդներին մատչելի սակագնով օգտվել որակյալ կապից թե´ Հայաստանի տարածքում, թե´ դրա սահմաններից դուրս: Առավել քան համոզված եմ, որ «Կապի մեջ+» ծառայությունը, ռոումինգի ցածր գների շնորհիվ, կարճ ժամանակահատվածում մեծ տարածում կգտնի մեր բաժանորդների շրջանում»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Գտնվելով Beeline ցանցում Վրաստանում, Ռուսաստանում եւ ԱՊՀ այլ երկրներում, Wind ցանցում Իտալիայում կամ Kyivstar ցանցում Ուկրաինայում՝  հաճախորդները կարող են ընդունել մուտքային զանգեր, ինչպես նաեւ զանգահարել Հայաստանի Beeline բջջային հեռախոսահամարներին 49.99 դրամ մեկ միասնական սակագնով: 1ՄԲ բջջային ինտերնետի արժեքը եւս կազմում է 49.99 դրամ, իսկ մուտքային SMS հաղորդագրություններն անվճար են:
«Կապի մեջ+» ռոումինգ ծառայությունը գործում է մինչեւ 2015թ. հունիսի 15-ը ներառյալ: Այն կարելի է ակտիվացնել` հավաքելով *655# հրահանգը, իսկ ապաակտիվացնել՝ *650#:
Ծառայության ակտիվացման գումարը 290 դրամ է։ Ծառայությունից օգտվելու համար Հայաստանից մեկնելուց առաջ անհրաժեշտ է ակտիվացնել ռոումինգը` հավաքելով #351*0000# հրահանգը կանխավճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար կամ *500# հրահանգը` հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար:

16:50 | 13.03.15 | Новости | 6522
Услуга будет действовать для абонентов предоплатных и постоплатных систем ЗАО «Арментел», находящихся в зоне сетей Beeline, Kyivstar, Wind – в РФ, Грузии, Украине, Италии, Казахстане, Кыргызстане, Таджикистане и Узбекистане.
«Beeline продолжает выступать с новыми предложениями, которые являются не только простыми и удобными, но и предоставляют возможность нашим абонентам пользоваться качественной связью по доступным тарифам, как на территории Армении, так и за ее пределами. Более чем уверен, что услуга «На связи+» благодаря низким ценам на роуминг за короткое время получит широкое распространение среди наших абонентов», - сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Находясь в зоне действия сети Beeline в Грузии, России и других стран СНГ, сети Wind в Италии или Kyivstar на Украине, абоненты смогут принимать входящие звонки и звонить на мобильные телефоны сети Beeline по единой цене 49,99 драмов. Стоимость 1 Мб мобильного интернета составляет 49,99 драмов, а входящие SMS-сообщения будут поступать бесплатно.
Услуга «На связи+» действует до 15 июня 2015 года включительно. Ее можно активировать, набрав *655#. Для отключения услуги набрать *650#.
Стоимость подключения услуги – 290 драмов. Чтобы воспользоваться услугой необходимо перед отъездом активизировать роуминг. Физическим лицам, пользующимся предоплатной системой, следует набрать #351*0000#, абонентам постоплатной системы - *500#.