15:51 | 03.12.14 | Նորություններ | 4796
Beeline-ը գործարկել է «Հեռախոս սուպեր գնով» հատուկ առաջարկ կանխավճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար:
Հատուկ առաջարկը հնարավորություն է տալիս ձեռք բերել Samsung GT-E1202 մոդելի հեռախոս եւ անսահմանափակ զանգեր Beeline ցանցի ներսում սուպեր գնով` 9900 դրամով: Առաջարկը գործում է մինչեւ 2015 թ. փետրվարի 28–ը ներառյալ: Ակցիայից կարող են օգտվել Beeline-ի ինչպես նոր, այնպես էլ գործող բաժանորդները:
Յուրաքանչյուր հեռախոսահամար կարող է միացվել հատուկ առաջարկին միայն մեկ անգամ: Նոր բաժանորդները, բացի 9900 դրամից, վճարում են նաեւ այն սակագնային փաթեթի արժեքը, որին միանում են:
Հատուկ առաջարկի շրջանակում հաճախորդի համար 60 օր ժամկետով միանում է «Զրուցենք» ծառայությունը: Այս ժամկետի լրանալու կամ ծառայությունն անջատելու դեպքում Beeline ցանցի ներսում կգործեն այն սակագները, որոնք սահմանված են բաժանորդի սակագնային փաթեթով։ «Զրուցենք» ծառայության գործողության ժամկետը կարելի է ստուգել` ուղարկելով *118# հրահանգը:
60 օրը լրանալուց հետո բաժանորդը ցանկացած ժամանակ կարող է երկարացնել «Զրուցենք» ծառայության ժամկետը` ուղարկելով *888# հրահանգը, եւ ստանալ Beeline ցանցի ներսում 30 օր անսահմանափակ շփման հնարավորություն 990 դրամով:

15:51 | 03.12.14 | News | 3601
Beeline announced the launch of “Phone at Super Price” New Year offer for individual prepaid subscribers.
The special offer provides a chance to purchase Samsung GT-E1202 and enjoy unlimited communication for two months in Beeline network at AMD 9900. The offer is valid until February 28, 2015. New and current subscribers can take advantage of the offer.
“On the threshold of New Year holidays, Beeline grants its subscribers a unique opportunity to purchase a Samsung phone at a reduced price and get unlimited communication for two months in Beeline network. We aspire to provide even more pleasant communication and maximum joy to our current and new subscribers from using Beeline simple and convenient services”, noted Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
Each number can switch to the special offer only once. Other than AMD 9900, new subscribers will also pay for the tariff plan they will switch to.
Within the framework of the special offer, “Let’s Talk” service will be activated for these customers for 60 days. Once the date of use expires or the service is deactivated, subscribers will enjoy Beeline on-net tariffs provided by their tariff plan. “Let’s Talk” service expiration date can be checked by sending *118# request.
Once the period of 60 days expires, subscribers can prolong the service by sending *888# request and get 30 more days of unlimited communication in Beeline network at AMD 990.