15:29 | 26.11.14 | Նորություններ | 10138
Այսուհետ Օrange-ի բաժանորդներն Orange Կինո ծառայությունից կարող են օգտվել նաեւ Սինեմա Սթար կինոթատրոնում:
Orange Կինո ծառայությունը Orange-ի ձայնային ծառայությունների բաժանորդներին հնարավորություն է ընձեռում իրենց մտերիմներից մեկին հրավիրել կինո եւ ձեռք բերել 2 տոմս՝ վճարելով միայն մեկ տոմսի արժեքը:
«Այսուհետ հայկական եւ արտասահմանյան արտադրության ֆիլմերն առավել հասանելի կլինեն Orange-ի բաժանորդների համար Երեւանի 2 խոշորագույն կինոթատրոններում: Կինոն ի սկզբանե եղել է Orange-ի հովանավորության գործունեության առանցքային ուղղություններից»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Orange Կինո ծառայությունից օգտվելու համար Orange-ի ձայնային ծառայությունների բաժանորդները պետք է ուղարկեն կարճ հաղորդագրություն 5555 համարին՝ նշելով «kino» բառը: Ծառայության վերաբերյալ մանրամասները հասանելի են http://orangearmenia.am/kino/ հղումով:
«Ռուսաստանյան «Սինեմա Սթար» առաջատար ցանցի 21-րդ կինոթատրոնը՝ առաջին եւ ամենամեծ մուլտիպլեքսը Հայաստանում, իր դռները Երեւանում բացեց 2013թ. նոյեմբերին: Շուրջ մեկ տարվա աշխատանքի ընթացքում «Սինեմա Սթար» կինոթատրոն այցելել է ավելի քան 210 000 հաճախորդ: «Սինեմա Սթար»-ն արժանիորեն դարձել է Երեւանի բնակիչների ամենասիրելի վայրերից մեկը: Վստահ ենք, որ մեր նոր համագործակցությունը Orange ընկերության հետ կինոայցելությունն է՛լ ավելի հետաքրքիր կդարձնի եւ ամենակարեւորը՝ առավել հասանելի բոլոր մեր հաճախորդների համար» - ասել է «Սինեմա Սթար Հայաստան» կինոթատրոնի տնօրեն Հրաչյա Արշակյանը:

15:29 | 26.11.14 | Новости | 8967
Отныне абоненты Օrange смогут бесплатно пользоваться услугой Orange “Кино” в кинотеатре «Синема стар».
Данная услуга дает возможность абонентам приглашать близких в кино, приобретая два билета по цене одного.
«Отныне фильмы армянского и зарубежного произодства станут более доступными для абонентов Orange в двух наиболее крупных ереванских кинотеатрах. Кино с самого начала было одним из центральных направлений спонсорской деятельности Orange», - сказал гендиректор компании «Оранж Армения» Франсис Желибтер.
Для того, чтобы воспользоваться услугойб абонентам голосовых услуг Orange необходимо отправить сообщение «kino» на номер 5555. Подробности об услуге можно найти по ссылке http://orangearmenia.am/en/kino.
«21-й кинотеатр российской сети «Синема-стар» - самый крупный мультиплекс в Армении – открыл свои двери в ноябре 2013 года. В ходе почти года работы «Синема-стар» посетили более чем 210 000 человек. Он стал одним из излюбленных мест ереванцев. Уверены, что наше новое сотрудничество с компанией Orange сделает посещение кино более интересным и, главное, доступным для всех», - сказал директор кинотеатра «Синема стар Армения» Грачья Аршакян.