14:58 | 02.06.14 | Նորություններ | 2942
Երեխաների պաշտպանության միջազգային օրվա շրջանակներում ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի հատուկ հոգածության շնորհիվ 68` հատուկ կարիքներով եւ սոցիալապես անապահով ընտանիքների երեխաներ ներկա գտնվեցին Հայաստանի պետական երիտասարդական նվագախմբի Cartoon Non-Stop համերգային ծրագրին:
«Երեխաները միշտ են եղել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ուշադրության կենտրոնում: Իսկ այս օրը եւս մեկ առիթ է` նրանց լուսավոր զգացողություններ եւ հաճելի հիշողություններ պարգեւելու համար: Մենք ուզում ենք, որ երեխաների դեմքերին միշտ ժպիտներ լինեն»,-նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Հայաստանի Պետական Երիտասարդական Նվագախմբի Cartoon Non-Stop ծրագիրը հանդիսանում է դեռ 2012-ին մեծ հետաքրքրություն առաջացրած Hollywood Non-Stop համերգաշարի շարունակությունը: Այս անգամ նույնպես կատարումներն ուղեկցվեցին համապատասխան մուլտֆիլմերի տեսահոլովակներով եւ լուսաձայնային էֆֆեկտներով՝ ավելի տպավորիչ դարձնելով ունկնդրումը:

On the occasion of International Children’s Day, and owing to the special care of VivaCell-MTS, 68 children with special needs and from vulnerable families visited the National Academic Theater of Opera and Ballet for the “Cartoon Non-Stop” concert presented by the State Youth Orchestra of Armenia.
“Children have always been in the focus of VivaCell-MTS attention. This day is just another opportunity to give them bright emotions and good memories. We want to always see smiles on children’s faces,” said VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian.
The exclusive concert program “Cartoon Non-Stop” is the continuation of another series of concerts of the State Youth Orchestra of Armenia – “Hollywood Non-Stop”, performed in 2012. This time the concert was also accompanied by video fragments from the cartoons and special sound effects, making the performance even more memorable.