15:22 | 21.02.14 | Նորություններ | 6919
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտնել է մայրաքաղաքում վաճառքի եւ սպասարկման նոր գրասենյակի բացման մասին:
Beeline վաճառքի եւ սպասարկման նոր գրասենյակը բացվել է «Երեւան մոլ» առեւտրային կենտրոնի առաջին հարկում եւ հաճախորդներին կտրամադրի Beeline շարժական, ֆիքսված եւ ինտերնետ կապի ծառայությունների ողջ տեսականին։  Գրասենյակն աշխատելու է առանց հանգստյան օրերի՝ յուրաքանչյուր օր ժամը 10:00-ից մինչեւ 22:00-ը։
«Բարձացնելով հաճախորդների սպասարկման որակը՝ մենք ձգտում ենք մեր կողմից մատուցված ծառայությունները դարձնել առավելագույնս հասանելի։ Այդ նպատակով մենք շարունակաբար ավելացնում ենք վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների քանակը, որտեղ մեր բաժանորդները կարող են ստանալ խորհրդատվություն կամ միացնել ցանկացած Beeline ծառայություն։ Առաջնորդվելով «Պարզ, հարմար, քեզ համար» կարգախոսով՝ մենք փորձում ենք ապահովել հարմարավետություն մեր բաժանորդների համար, Beeline ծառայությունների «անմիջական հասանելիություն», այդ թվում «Երեւան մոլ» նոր առեւտրային կենտրոնի այցելուների համար»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Նշենք, որ Հայաստանի տարածքում գործում է Beeline 85 վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ, որից 29–ը` Երեւանում:

15:22 | 21.02.14 | News | 5785
ArmenTel (Beeline trademark) announced the opening of a new service and sales office in Yerevan Mall trade center.
New Beeline sales and service office which is located on the first floor of the trade center will provide customers a full range of services of Beeline mobile, landline and internet communication without week-end from 10:00 up to 22:00.
"Customs service quality is mostly conditioned by accessibility of services and location of the offices where our customers may turn to. Guided with the motto, "Simple, Convenient and For You", we strive to ensure maximum comfort for our subscribers offering "step accessibility" of Beeline services for all the visitors of new Yerevan Mall trade center as well", noted ArmenTel CEO Andrey Pyatakhin.
It should be noted that 85 Beeline sales and service offices operate across Armenia and 29 of them are located in the capital.