15:22 | 21.02.14 | Նորություններ | 6919
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտնել է մայրաքաղաքում վաճառքի եւ սպասարկման նոր գրասենյակի բացման մասին:
Beeline վաճառքի եւ սպասարկման նոր գրասենյակը բացվել է «Երեւան մոլ» առեւտրային կենտրոնի առաջին հարկում եւ հաճախորդներին կտրամադրի Beeline շարժական, ֆիքսված եւ ինտերնետ կապի ծառայությունների ողջ տեսականին։  Գրասենյակն աշխատելու է առանց հանգստյան օրերի՝ յուրաքանչյուր օր ժամը 10:00-ից մինչեւ 22:00-ը։
«Բարձացնելով հաճախորդների սպասարկման որակը՝ մենք ձգտում ենք մեր կողմից մատուցված ծառայությունները դարձնել առավելագույնս հասանելի։ Այդ նպատակով մենք շարունակաբար ավելացնում ենք վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների քանակը, որտեղ մեր բաժանորդները կարող են ստանալ խորհրդատվություն կամ միացնել ցանկացած Beeline ծառայություն։ Առաջնորդվելով «Պարզ, հարմար, քեզ համար» կարգախոսով՝ մենք փորձում ենք ապահովել հարմարավետություն մեր բաժանորդների համար, Beeline ծառայությունների «անմիջական հասանելիություն», այդ թվում «Երեւան մոլ» նոր առեւտրային կենտրոնի այցելուների համար»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Նշենք, որ Հայաստանի տարածքում գործում է Beeline 85 վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ, որից 29–ը` Երեւանում:

15:22 | 21.02.14 | Новости | 5788
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) сообщила об открытии офиса продаж и обслуживания в торговом центре Yerevan Mall.
Новый Офис продаж и обслуживания Beeline, который расположен на первом этаже торгового центра будет предоставлять клиентам полный спектр услуг мобильной, фиксированной и интернет связи Beeline без выходных с 10:00 до 22:00.
«Качество обслуживания абонентов во многом обусловлено доступностью услуг и близостью офисов, в которые могут обратиться наши клиенты. Руководствуясь девизом «Просто, удобно, для Тебя», мы стараемся обеспечить максимальное удобство нашим абонентам, предлагая «шаговую доступность» сервисов Beeline, в том числе, всем посетителям нового торгового центра Yerevan Mall»,- отметил Генеральный директор компании «АрменТел» Андрей Пятахин.
Отметим, что на территории Армении действует 85 офисов продаж и обслуживания Beeline, 29 из которых находятся в столице.