16:29 | 26.07.13 | Նորություններ | 4439
Հուլիսի 15-ից 21-ն ընկած ժամանակահատվածում Orange-ի ցանցում 50,000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը ստացած Եղվարդ քաղաքի բնակիչ Անիկ Հովակիմյանը կմեկնի Գերմանիա:
«Այսօր մենք արդեն տասնմեկերորդ տոմսի հավաստագիրն ենք հանձնում այս յուրահատուկ առաջարկի շրջանակներում: Անիկը նույնպես ստանում է անակնկալ տոմս Orange-ից՝ պարզապես միջազգային զանգ ընդունելու համար: Առաջարկի ավարտին մնացել է մեկ շաբաթ, այնպես որ մեր բաժանորդներին խորհուրդ ենք տալիս խրախուսել արտերկրում ապրող իրենց ազգականներին ու մտերիմներին հաճախ զանգահարել իրենց Orange համարին», - ասել է Օրանժ Արմենիայի հանրային կապերի պատասխանատու Լիլիթ Մարտիրոսյանը:

Cтал известен абонент Orange Armenia, который в период с 15 по 21 июля получил 50-тысячный международный звонок.
Это жительница города Егвард Аник Овакимян, которой позвонил брат из Германии. Сегодня в офисе Orange Аник получила сертификат на приобретение авиабилета в Германию в течение лета, сообщили в компании.
«Сегодня мы уже вручаем одиннадцатый сертификат в рамках нашего уникального предложения. До конца предложения осталась неделя, так что призываем наших абонентов призвать своих друзей и родственников за рубежом почаще звонить на их номер Orange», - сказала пресс-секретарь Orange Armenia Лилит Мартиросян.