17:06 | 09.07.13 | Նորություններ | 4863
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Զանգառատ» նոր մարզային կանխավճարային սակագնային փաթեթի գործարկման մասին: Առաջարկը հնարավորություն է տալիս այն բաժանորդներին, ովքեր գտնվում են Երեւան քաղաքից դուրս, զանգահարել Հայաստանի բոլոր Beeline բջջային կապի համարներին 5 դրամ սակագնով` անկախ զանգի տեւողությունից:
«Զանգառատ» սակագնային փաթեթի բաժանորդները Հայաստանի բոլոր մարզերից հավաքելով *88* կարող են զանգահարել Վրաստանի, Ռուսաստանի եւ ԱՊՀ այլ երկրների Beeline բջջային համարներին րոպեն 20 դրամ սակագնով:
«Զանգառատ» սակագնային փաթեթի գործարկումը վկայում է գնագոյացման հարցում մեր ընկերության նոր մոտեցման մասին: Մեր սակագնային քաղաքականության մեջ մենք ներդնում ենք սոցիալական պատասխանատվության բաղադրիչ` առաջարկելով բաժանորդներին ոչ միայն պարզ եւ հասկանալի պայմաններ, այլ նաեւ լավագույն գներ: Մարզերի բնակիչների համար ստեղծված նոր Beeline սոցիալական առաջարկի սակագներն աննախադեպ են շուկայում եւ առաջարկում են մեր բաժանորդներին իրենց մտերիմների հետ շփման համար լիովին նոր պայմաններ ինչպես Հայաստանում, այնպես էլ Ռուսաստանում եւ ԱՊՀ այլ երկրներում»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Զանգառատ» սակագնային փաթեթի շրջանակում Երեւան քաղաքից կատարված ելքային զանգերը դեպի Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցեր, ինչպես նաեւ Beeline ֆիքսված ցանց հաշվարկվում է րոպեն 29.99 դրամ սակագնով:
Նշենք, որ «Զանգառատ» սակագնային փաթեթի միացման արժեքն է 100 դրամ: Այլ սակագնային փաթեթից անցումը դեպի «Զանգառատ» կարելի է իրականացնել զանգահարելով 067408055 հեռախոսահամարին: Անցման արժեքն է 200 դրամ: «Զանգառատ» ՍՓ վերաբերյալ մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ www.beeline.am

17:06 | 09.07.13 | News | 3630
"ArmenTel" (Beeline trademark) announced the launch of a new regional prepaid mobile tariff plan, "Zangart". The offer allows subscribers outside Yerevan to call to all the Beeline mobile numbers in Armenia at AMD5 for a call irrespective of its duration.
"Zangart" subscribers will be able to call from all the Armenian regions dialing *88* to Beeline mobile numbers in Georgia, Russia and other CIS countries at AMD20 per minute.
"The launch of "Zangart" new tariff plan marks a brand new Beeline approach to price formation. We add a social responsibility component into our tariff policy offering subscribers not only simple and comprehensible conditions but the most profitable prices. The tariff in the new social offer from Beeline for regional residents don't have analogues on the market and offer our subscribers completely new conditions of communication with the family both in Armenia and Russia and other CIS countries", "ArmenTel" CEO Andrey Pyatakhin noted.
Outgoing calls from Yerevan to all the mobile networks in Armenia and Beeline landline network within "Zangart" tariff plan are charged at AMD29.99 per minute.
It should be noted that the cost of activation to "Zangart" tariff plan makes AMD100. You can shift from other tariff plan to "Zangart" calling to 067408055. The transfer costs AMD200. You can get additional information on www.beeline.am or in sales an service office of the company.