10:32 | 03.05.13 | Նորություններ | 6389
ԱրմենՏել-ի (ապրանքանիշը` Beeline) մամուլի քարտուղար Անուշ Բեղլոյանն այսօր Մեդիամաքս-ին ասել է, որ ընկերությունը դեռեւս պաշտոնական տեղեկություն չի ստացել նոր գլխավոր տնօրենի նշանակման վերաբերյալ:
Որոշ ԶԼՄ-ներ հայտնել են, որ մոտ ժամանակներս ԱրմենՏելը նոր գլխավոր տնօրեն կունենա` Անդրեյ Պյատախինը, ով ներկայումս Վիմպելկոմի փոխնախագահն է եւ Մոսկովյան տարածաշրջանի ընկերության գլխավոր տնօրենը:
Հրապարակումներում նաեւ նշվում էր, որ վերջին ժամանակներս ԱրմենՏելը ֆինանսական դժվարություններ ունի:
«Ինչ վերաբերում է նման պնդումներին, ապա ասեմ, որ ընկերության բիզնես ցուցանիշները, որոնք հրապարակված են ինչպես կորպորատիվ հաշվետվության, այնպես էլ ֆինանսական հաշվետվության թվերը չափազանց խոսուն են», - ասել է Անուշ Բեղլոյանը:

10:32 | 03.05.13 | News | 6364
ArmenTel's (Beeline trademark) spokeswoman Anush Begloyan told Mediamax today that the company didn't get any official information on appointment of the new CEO yet.
Some Armenian media reported that ArmenTel will have a new CEO in near future - Andrey Pyatakhin - who is VimpelCom Vice President and Regional Director for Moscow Region.
The information also said that ArmenTel experienced financial issues recently.
"As for such statements I can say that the company's business indices published both in the corporate report and financial reports on the official website speak of themselves", said Anush Begloyan.