17:47 | 09.01.13 | Նորություններ | 6723
ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է ընկերության ֆինանսական տնօրեն Կարեն Շախնազարյանին գլխավոր տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար նշանակելու մասին:
Կարեն Շախնազարյանը ծնվել է Երևանում 1965 թ-ին: Մոսկվայի Ֆինանսական ակադեմիան ավարտելուց հետո 1992 թ-ին սկսել է իր աշխատանքային գործունեությունը ՀՀ արտաքին գործերի նախարարությունում: Այնուհետ աշխատել է ռուսաստանյան մի շարք ներդրումային ընկերություններում եւ բանկերում: 2007 թ-ին միացել է «ՎիմպելԿոմ» ընկերությունների խմբին որպես «ԱրմենՏել» ՓԲԸ ֆինանսական տնօրեն:

17:47 | 09.01.13 | Новости | 5535
АрменТел (торговая марка Beeline) объявил о назначении финансового директора компании Карена Шахназаряна временно исполняющим обязанности генерального директора компании.
Карен Шахназарян родился в Ереване в 1965 году. После окончания Московской Финансовой академии, в 1992 году начал свою трудовую деятельность в МИД Армении. Впоследствии работал в ряде российских инвестиционных компаний и банков. В 2007 году Карен Шахназарян приступил к работе в Группе компаний «ВымпелКом» в качестве финансового директора ЗАО «АрменТел».