01:04 | 17.12.12 | Նորություններ | 4617
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ՓԲԸ (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է «Ամանորյա անակնկալ» գովազդային վիճակախաղի մեկնարկի մասին, որի շրջանակում խաղարկվում է 575 մրցանակ, այդ թվում` պլանշետային համակարգիչներ, նեթբուքեր, սմարթֆոններ ու USB-մոդեմներ:
Յուրաքանչյուր շաբաթ խաղարկվելու է 1 պլանշետային համակարգիչ (Samsung GT-P 7300), 4 նեթբուք (Lenovo IdeaPad S10-3), 5 սմարթֆոն Samsung GT-I 9001, 5 սմարթֆոն Nokia E 72 եւ 100 Beeline USB- մոդեմ:
Վիճակախաղն անցկացվում է 2012թ.-ի դեկտեմբերի 14-ից մինչեւ 2013թ.-ի հունվարի 17-ը ներառյալ: «Ամանորյա անակնկալ» գովազդային վիճակախաղին մասնակցելու համար ՀՀ քաղաքացիներ հանդիսացող ֆիզիկական անձիք, ովքեր սկսած 2012թ.-ի դեկտեմբերի 14-ից ձեռք կբերեն «ՍուպերՄիքս» կանխավճարային սակագնային փաթեթ, կարող են ուղարկել USSD-հրահանգ *222# կարճ համարին եւ դրանով հաստատել իրենց մասնակցությունը մրցույթին: Գրանցումն անվճար է: Մասնակցությունը գովազդային վիճակախաղին չի ենթադրում հետագա գործողություններ բաժանորդի կողմից:
«Մոտենում են ամանորյա տոները եւ այս ժամանակահատվածում մենք պատրաստում ենք նվերներ մեր հարազատների եւ մտերիմների համար: «ԱրմենՏել» ընկերությունը նույնպես իր բաժանորդների համար պատրաստում է տոնական առաջարկներ, որոնցից մեկն է «Ամանորյա անակնկալ» գովազդային վիճակախաղը: Այն հնարավորություն կտա մեր հաճախորդներին` անվճար գրանցում անցնելով, շահել թանկարժեք մրցանակներ», - ասել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Հատուկ համակարգչային ծրագիրը, պատահականության սկզբունքով, կորոշի հաղթողներին այն մասնակիցների ցանկից, որոնք գրանցվել են նախորդ 7 օրերի ընթացքում: Յուրաքանչյուր հեռախոսահամար հնարավորություն կունենա մասնակցելու խաղարկությանը միայն մեկ անգամ:
Գովազդային վիճակախաղի հաղթողները կտեղեկացվեն «ԱրմենՏել» ընկերության աշխատակիցների կողմից իրենց մրցանակի մասին` այն հեռախոսահամարով, որից ուղարկվել է վիճակախաղին մասնակցելու USSD-հրահանգը: «Ամանորյա անակնկալ» գովազդային վիճակախաղի շրջանակում գործարկվել է հատուկ կայք www.2013.beeline.am, որտեղ կզետեղվեն հաղթողների ազգանունները եւ անվան առաջին տառերը: Վիճակախաղի կայքում տեղադրված է «Ամանորյա անակնկալ» գովազդային վիճակախաղի կանոնների եւ անցկացման կարգի վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվություն:

01:04 | 17.12.12 | Новости | 4929
Ереван/Медиамакс/. ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о старте рекламной лотереи «Новогодний сюрприз» в рамках которой разыгрывается 575 призов, среди которых, планшеты, нетбуки, смартфоны и USB-модемы.
Еженедельно разыгрывается 1 планшет Samsung GT-P 7300, 4 нетбука Lenovo IdeaPad S10-3, 5 смартфонов Samsung GT-I 9001, 5 смартфонов Nokia E 72 и 100 USB-модемов Beeline.
Акция проводится с 14 декабря 2012 года по 17 января 2013 года включительно. Для участия в рекламной лотерее «Новогодний сюрприз» физические лица - граждане РА, которые приобрели SIM-карту тарифного плана «SuperMix» после с 14 декабря, могут отправить USSD-запрос на короткий номер *222# и этим зарегистрировать свое участие в конкурсе. Регистрация бесплатная. Участие в рекламной лотерее не предполагает дальнейших действий со стороны абонента.
«Приближаются новогодние праздники, и в это время все мы готовим подарки для своих родных и близких. Праздничные предложения для своих абонентов готовит и компания «АрменТел». Одним из них стала рекламная лотерея «Новогодний сюрприз». Она позволяет нашим клиентам, пройдя бесплатную регистрацию, выиграть ценные призы, благодаря которым новогодние праздники станут еще приятнее, также как и общение с друзьями и родными по новому телефону или в интернете, с помощью нового планшета или нетбука от Beeline», - сказал гендиректор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Специальная компьютерная программа, путем случайной выборки, определит победителей из числа участников, зарегистрировавшихся в течение предыдущих 7 дней. Каждый телефонный номер может принять участие в лотерее один раз.
Победители рекламной лотереи будут оповещены сотрудниками компании «АрменТел» о своем выигрыше по телефонному номеру, с которого был отправлен запрос об участие в лотерее. В рамках рекламной лотереи «Новогодний сюрприз» запущен специальный сайт www.2013.beeline.am, на котором также будут размещены фамилии и первая буква имени победителей. На сайте размещена полная информация об условиях проведения рекламной лотереи.