07:12 | 18.10.12 | Նորություններ | 3564
Երեւան/Մեդիամաքս/. Յունիբանկը Ucom եւ Interactive TV ընկերությունների հետ համատեղ հատուկ առաջարկ է մշակել իր քարտապանների համար:
Այսուհետ «Մագնիս» արտոնությունների ծրագրի շրջանակներում նշված ընկերությունները Յունիբանկի քարտապաններին կտրամադրեն լրացուցիչ ինտերնետ-արագություն:
Մասնավորապես, U! Net Starter (8 մբ/վրկ) կամ Triple Play Classic (15 մբ/վրկ) ինտերնետ փաթեթների ձեւակերպման ժամանակ Ucom ընկերությունը հաճախորդներին կտրամադրի, համապատասխանաբար, 2 մբ/վրկ եւ 5 մբ/վրկ ինտերնետ:
Interactive TV ընկերությունը Inter box, Active box, Home box կամ Full box փաթեթների ձեռքբերման ժամանակ հաճախորդներին կտրամադրի 1 մբ/վրկ լրացուցիչ ինտերնետ-արագություն:
Ակցիան գործում է ինչպես նոր, այնպես էլ մինչ այդ բաժանորդագրված հաճախորդների համար, եթե նրանք հանդիսանում են Յունիբանկի քարտապան:
Յուրաքանչյուր հաճախորդ, որը Յունիբանկում ձեւակերպում է ցանկացած քարտ, դառնում է «Մագնիս» ծրագրի մասնակից, ուր ընդգրկված են մոտ 120 կազմակերպություններ, որոնք Յունիբանկի քարտապաններին տրամադրում են մինչեւ 40% զեղչեր:

07:12 | 18.10.12 | Новости | 3480
Ереван/Медиамакс/. Юнибанк совместно с компаниями Ucom и Interactive TV подготовил для своих картодержателей специальное предложение.
Отныне в рамках программы привилегий «Магнис» компании Ucom и Interactive TV предоставят картодержателям Юнибанка дополнительную скорость интернета.
В частности, при оформлении пакетов U! Net Starter (8 Мб/с) или Triple Play Classic (15 Мб/с) компания Ucom дополнительно предоставит, соответственно, 2 Мб/с и 5 Мб/с.
Компания Interactive TV, при приобретении пакетов услуг Inter box, Active box , Home box или Full box, увеличит лимит скорости на 1Мб/с.
Акция распространяется как на новых, так и действующих абонентов Ucom и Interactive TV, если они являются картодержателями Юнибанка.
Каждый клиент, оформивший в Юнибанке любую карту, автоматически становится участником программы «Магнис», в рамках которой в свыше 120 компаниях картодержателям банка предоставляются скидки до 40%.