14:46 | 04.06.12 | Նորություններ | 4908
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ը դեպի Փարիզ եւ Լեհաստանի մայրաքաղաք Վարշավա ԵՎՐՈ 2012-ի բացման խաղը դիտելու կճանապարհի «Orange ֆուտբոլասերների գավաթ» համաեվրոպական մրցույթի երկրորդ տեղը զբաղեցրած «The Champions» հայկական թիմին: Այս մասին այսօր հայտնել են ընկերության գրասենյակում:
«Մրցաշարին մասնակցել է 11 968 թիմ, որից 1212-ը Հայաստանից են»,- ասել է Orange Armenia-ի հանրային կապերի պատասխանատու Լիլիթ Մարտիրոսյանը:
«ԵՎՐՈ 2012-ը ֆուտբոլասերների համար կլինի տարվա իրադարձությունը: Բազմաթիվ բաժանորդներ Orange-ից ստացել եւ դեռ ստանալու են տոմսեր տարբեր խաղերի համար: Համոզված եմ, այս թիմին սպասում է անմոռանալի ֆուտբոլային արկած»,- ասել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
«The Champions»-ը մի շարք խաղ-մրցույթներից բացի մասնակցել է նաեւ տեսամրցույթի, ներկայացնելով փոքրիկ տեսագրություն իրենց թիմի մասին, եւ զբաղեցրել երկրորդ տեղը: «Թիմում 11 հոգի ենք, խաղ-մրցույթին մասնակցել ենք մարտի 16-ից, իսկ հիմա պատրաստվում ենք դիտել ԵՎՐՈ 2012-ի բացման խաղը»,- նշել է «The Champions»-ի ավագ Միքայել Մարգարյանը:
«The Champions»-ը երկու օրից կմեկնի Փարիզ` որպես պատվավոր հյուր, ապա Վարշավա` ներկա լինելու առաջնության բացման խաղին:

14:46 | 04.06.12 | News | 4744
Yerevan/Mediamax/. Orange sees off “The Champions” Armenian team which has taken the second place in the all-European “Orange Supporters’ Cup” to Paris and Warsaw, capital of Poland, to the opening match of EURO- 2012.
“11 968 teams 1212 of which were from Armenia took part in the championship”, said Orange Armenia spokeswoman Lilit Martirosyan.
“EURO-2012 will be the event of the year for football fans. Many subscribers got and will still get tickets to various matches from Orange. I am sure the team is yet to face an unforgettable football adventure”, said Orange Armenia CEO Bruno Duthoit.
“Apart from a number of games and contests, The Champions also took part in a video contest presenting a short video about the team and it took the second place. “There are 11 players in the team and we have participated in the game-contest from March 16 and we are now preparing to watch the opening match of EURO-2012”, noted “The Champions” captain Michael Margaryan.
“The Champions” will set off to Paris and then to Warsaw as an honorary guest to take part in the opening match of the championship in 2 days.