14:46 | 04.06.12 | Նորություններ | 4908
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ը դեպի Փարիզ եւ Լեհաստանի մայրաքաղաք Վարշավա ԵՎՐՈ 2012-ի բացման խաղը դիտելու կճանապարհի «Orange ֆուտբոլասերների գավաթ» համաեվրոպական մրցույթի երկրորդ տեղը զբաղեցրած «The Champions» հայկական թիմին: Այս մասին այսօր հայտնել են ընկերության գրասենյակում:
«Մրցաշարին մասնակցել է 11 968 թիմ, որից 1212-ը Հայաստանից են»,- ասել է Orange Armenia-ի հանրային կապերի պատասխանատու Լիլիթ Մարտիրոսյանը:
«ԵՎՐՈ 2012-ը ֆուտբոլասերների համար կլինի տարվա իրադարձությունը: Բազմաթիվ բաժանորդներ Orange-ից ստացել եւ դեռ ստանալու են տոմսեր տարբեր խաղերի համար: Համոզված եմ, այս թիմին սպասում է անմոռանալի ֆուտբոլային արկած»,- ասել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
«The Champions»-ը մի շարք խաղ-մրցույթներից բացի մասնակցել է նաեւ տեսամրցույթի, ներկայացնելով փոքրիկ տեսագրություն իրենց թիմի մասին, եւ զբաղեցրել երկրորդ տեղը: «Թիմում 11 հոգի ենք, խաղ-մրցույթին մասնակցել ենք մարտի 16-ից, իսկ հիմա պատրաստվում ենք դիտել ԵՎՐՈ 2012-ի բացման խաղը»,- նշել է «The Champions»-ի ավագ Միքայել Մարգարյանը:
«The Champions»-ը երկու օրից կմեկնի Փարիզ` որպես պատվավոր հյուր, ապա Վարշավա` ներկա լինելու առաջնության բացման խաղին:

14:46 | 04.06.12 | Новости | 4887
Ереван/Медиамакс/. Orange проводит армянскую команду «The Champions», занявшую второе место во всеевропейском конкурсе “Кубок футбольных болельщиков Orange” в Париж и в столицу Польши Варшаву на матч открытия ЕВРО-2012.
“В турнире приняли участие 11 968  команд, из которых 1212 -  из Армении”, - сказала пресс-секретарь Orange Armenia Лилит Мартиросян.
“ЕВРО-2012 будет событием года для любителей футбола. Многие абоненты получили и еще получат от Orange билеты на различные игры. Я уверен, эту команду ждет незабываемое футбольное приключение”,- сказал гендиректор Orange Armenia Бруно Дютуа.
«Кроме ряда игр-конкурсов команда The Champions приняла участие также в видеоконкурсе, представив короткое видео о команде, и заняла второе место. “Нас 11 человек в команде, в игре-конкурсе мы участвовали с 16 марта, а сейчас готовимся смотреть матч открытия ЕВРО-2012”, - отметил капитан «The Champions» Микаел Маргарян.
Через два дня «The Champions» отправятся в Париж в качестве почетного гостя, а затем в Варшаву, чтобы присутствовать на игре открытия чемпионата.