Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր հայտնի դարձավ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ապրիլի 9-ից 15-ը ընկած ժամանակահատվածի ստացել էր 50.000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը:
Նա Երեւանում բնակվող Ժաննա Բայանդուրյանն է, ում զանգահարել էր իր ամուսինը Ռուսաստանից:
Ժաննա Բայանդուրյանն այսօր Orange-ի գլխավոր խանութում շնորհավորանքներ ընդունեց ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուայից եւ ստացավ առաջիկա ամռան ընթացքում Ռուսաստան մեկնելու օդանավի երկու տոմսի հավաստագիր:
«Մոտակա շաբաթների ընթացքում մենք շարունակելու ենք ամեն երկուշաբթի օրվանից հաշվել մուտքային միջազգային զանգերը, այնպես որ դեռ շատ հաջողակներ են գրանցվելու: Մեր մյուս բաժանորդներին պարզապես խորհուրդ կտանք խրախուսել արտերկրում ապրող իրենց ազգականներին ու մտերիմներին ավելի հաճախ զանգահարել իրենց Orange համարին», - ասաց Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
Ապրիլի 9-ից հունիսի 3-ն ընկած ժամանակահատվածում ամեն շաբաթ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ստացել է առնվազն 1 րոպե տեւողությամբ 50,000-րդ միջազգային զանգը, կստանա օդանավի երկու տոմս դեպի այն երկիրը, որտեղից ստացել է այդ հեռախոսազանգը:

Ереван/Медиамакс/. Сегодня стал известен абонент Orange Armenia, который в период с 9 по 15 апреля получил 50-тысячный международный звонок. Это жительница Еревана Жанна Баяндурян, которой позвонил муж из России.
Сегодня в головном офисе Orange Жанна Баяндурян приняла поздравления от гендиректора компании Бруно Дютуа и получила сертификат на два авиабилета в Россию летом этого года.
“Мы продолжим считать входящие международные звонки с каждого понедельника в течение ближайших недель, так что у нас будет еще много счастливчиков. Мы просто посоветуем нашим абонентам поощрять их родственников и близких, проживающих за рубежом, чаще звонить на их номер Orange”,- сказал генеральный директор Orange Armenia Бруно Дютуа.
В период с 9 апреля по 3 июня каждую неделю тот абонент Orange, который получит длящийся как минимум 1 минуту 50-тысячный международный звонок, получит два авиабилета в страну, из которой был сделан звонок.