14:49 | 04.11.11 | Նորություններ | 6490
Երեւան: Մեդիամաքս: Վաղը կկայանա չորրորդ վարպետության դասը Մեդիամաքս-ի Yerevan Web Meetings 2011 նախագծի շրջանակներում:
Դասը կվարի Լիտվայի եւ Բալթյան երկրների խոշորագույն Delfi լրատվական պորտալների ցանցի կոմունիկացիոն տնօրեն Աիստե Զիլինսկիենեն:
Դասի ընթացքում Աիստե Զիլինսկիենեն կխոսի Delfi պորտալի պատմության մասին, կներկայացնի դրա զարգացման դինամիկան վերջին 10 տարիների ընթացքում: Այսօր Delfi ցանցի այցելուների համախառն լսարանը կազմում է օրական մոտ 1 մլն մարդ:
Yerevan Web Meetings 2011 նախագծի նպատակն է Հայաստանում ներկայացնել ցանցային բովանդակության ստեղծման եւ առաջխաղացման լավագույն արտասահմանյան փորձը: Նախագիծը Մեդիամաքսն իրագործում է Հայաստանի առաջատար բջջային օպերատոր ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր հովանավորությամբ:

14:49 | 04.11.11 | News | 6507
Yerevan/Mediamax/. The forth master class within Yerevan Web Meetings project initiated by Mediamax will be held tomorrow, on November 5.
The master class will be conducted by Aiste Zilinskiene, Communication Director of Delfi portal, which is a major information portal of the Baltic countries.
Aiste Zilinskiene will present the history and dynamics of development of Delfi over the past 10 years. The overall daily audience of all the Delfi projects currently makes 1mln users.
Yerevan Web Meetings project is aimed at introducing the best foreign practice of building and promoting web content in Armenia. The project is implemented by Mediamax owing to general sponsorship of VivaCell-MTS, Armenia’s leading mobile operator.