11:09 | 06.09.11 | Նորություններ | 4396
Երեւան/Մեդիամաքս/.ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է բջջային կապի կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար “SMS ամառ” ակցիայի երկարաձգման մասին:
Ակցիայի շրջանակում մինչեւ 2011թ. սեպտեմբերի 30-ը բաժանորդները, ակտիվացնելով “SMS ամառ” ծառայությունը, կարող են յուրաքանչյուր օրվա առաջին 20 ներցանցային հաղորդագրություն ուղարկել 0 դրամ սակագնով:
“Ծառայությունը մեծ համբավ է վայելում, եւ մենք որոշեցինք երկարաձգել “SMS ամառ” ակցիան եւ նվիրել մեր բաժանորդներին առավելագույն հաճելի շփում եւ ամառային տրամադրություն”, - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“SMS ամառ” ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` զանգահարելով  067420 հատուկ համարին, հավաքելով *110*20# USSD-հրահանգը կամ ուղարկելով SMS հաղորդագրություն 0674 կարճ համարին 20 տեքստով:
“SMS ամառ” ծառայությունն ապաակտիվացվում է զանգով 067421 հատուկ համարին, *110*21# USSD-հրահանգով կամ 0674 կարճ համարին 21 տեքստով SMS հաղորդագրությունով: Ծառայության ակտիվացման արժեքը կազմում է 200 դրամ, իսկ օրական բաժանորդավճարը` 20 դրամ: Ծառայության շրջանակում օրվա ընթացքում առաջին 20 ներցանցային SMS հաղորդագրության արժեքը կազմում է 0 դրամ:
Ներցանցային հաղորդագրությունները` սկսած 21-ից, ինչպես նաեւ դեպի այլ ցանցեր ուղարկվող SMS-ները տարիֆիկացվում են համաձայն բաժանորդի սակագնային փաթեթի:
Ծառայությունը հասանելի է Beeline բջջային կապի բոլոր սակագնային փաթեթների կանխավճարային համակարգի բաժանորդ հանդիսացող ֆիզիկական անձանց, բացառությամբ “Շարժական ինտերնետ” սակագնային փաթեթների բաժանորդների:

Ереван/Медиамакс/.АрменТел (торговая марка Beeline) продлевает акцию «SMS лето» для предоплатных абонентов мобильной связи.
В рамках акции до 30 сентября 2011 года данные абоненты, подключив услугу «SMS лето», смогут ежедневно отправлять до 20 внутрисетевых коротких сообщений по тарифу 0 драм.
«Услуга пользуется большой популярностью, и мы решили продлить сроки акции «SMS лето» и подарить нашим абонентам максимум радостного общения и летнего настроения, несмотря на уже наступившую осень», - сказал директор АрменТел Игорь Климко.
Подключить услугу «SMS лето» можно, позвонив на специальный номер 067420, отправив USSD команду *110*20# или отправив SMS на номер 0674 с текстом 20. Отключение услуги осуществляется звонком на специальный номер 067421, USSD командой *110*21# или отправкой SMS на номер 0674 с текстом 21.
Стоимость подключения услуги составляет 200 драм, а ежедневная абонентская плата – 20 драм. В рамках услуги стоимость первых 20 внутрисетевых SMS в течение дня составляет 0 драм. Тарификация внутрисетевых сообщений, начиная с 21-го в течение дня, и SMS на другие сети осуществляется в соответствие с тарифным планом абонента.
Услуга доступна абонентам, являющимся физическими лицами всех тарифных планов предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline, кроме абонентов тарифных планов «Мобильный Интернет».