15:53 | 30.03.11 | Նորություններ | 4526
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏելը” (ապրանքանիշը` Beeline) այսօր հայտարարել է GPRS-ինտերնետի սակագնի իջեցման մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին տեղեկացրեցին ընկերությամ մամլո ծառայությունում,
“Բազիսային”, “Ստանդարտ”, “Թիմ”, “Կորպորացիա”, “Պրոֆեսիոնալ”, “Մեր մարդիկ”, “Բիզնես ալյանս”, “Բիզնես ցանց”, “Բիզնես օպտիմա” և “Բիզնես ակտիվ” սակագնային փաթեթներում 1ՄԲ փոխանցած/ստացած տվյալների  սակագինը ապրիլի 1–ից ներկայիս 90 դրամի փոխարեն կկազմի 29 դրամ:
Ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոյի խոսքերով, “ԱրմենՏելի” այս առաջարկը միտված է բջջային ինտերնետ ծառայության աճող պահանջարկի բավարարմանը:

15:53 | 30.03.11 | Новости | 4504
Ереван/Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявил сегодня о снижении цен на GPRS-интернет.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, в тарифных планах «Базисный», «Стандарт», «Команда», «Корпорация», «Профессионал», «Свои Люди», «Бизнес Альянс», «Бизнес Сеть», «Бизнес Оптима» и «Бизнес Актив» стоимость 1МБ переданных/полученных данных GPRS-интернета с 1 апреля текущего года составит 29 драмов вместе нынешних 90.
По словам гендиректора компании Ирогя Климко, данное предложение «АрменТел» отвечает возрастающему спросу на услуги мобильного интернета.