15:53 | 30.03.11 | Նորություններ | 4526
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏելը” (ապրանքանիշը` Beeline) այսօր հայտարարել է GPRS-ինտերնետի սակագնի իջեցման մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին տեղեկացրեցին ընկերությամ մամլո ծառայությունում,
“Բազիսային”, “Ստանդարտ”, “Թիմ”, “Կորպորացիա”, “Պրոֆեսիոնալ”, “Մեր մարդիկ”, “Բիզնես ալյանս”, “Բիզնես ցանց”, “Բիզնես օպտիմա” և “Բիզնես ակտիվ” սակագնային փաթեթներում 1ՄԲ փոխանցած/ստացած տվյալների  սակագինը ապրիլի 1–ից ներկայիս 90 դրամի փոխարեն կկազմի 29 դրամ:
Ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոյի խոսքերով, “ԱրմենՏելի” այս առաջարկը միտված է բջջային ինտերնետ ծառայության աճող պահանջարկի բավարարմանը:

Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) announced reduction of prices for GPRS-internet today.
Mediamax was informed in the press service of the company that in “Basic”, “Standard”, “Team”, “Corporation”, “Professional”, “Your People”, “Business Alliance”, “Business Network”, “Business Optima” and “Business Asset” tariff plans the cost of 1MB of download/upload data of GPRS-internet will make 29 AMD since April 1, 2011, instead of current 90.
According to the General Director of the Company Igor Klimko, this offer of “ArmenTel” meets the increasing demand for services of mobile internet.