16:28 | 30.12.10 | Նորություններ | 5122
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ը մուտք է գործում 2011թ. արդեն մեծ Orange ընտանիքով` 500,000 ակտիվ բաժանորդներով, այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնեցին ընկերությունում:
«2010 թ. մեզ համար շատ կարեւոր էր. այն առաջին տարին էր, երբ մենք լիարժեք գործունեություն ծավալեցինք Հայաստանում։ 2010թ. եղել է բազմաթիվ նորարարությունների, նոր առաջարկների, ցանցի ընդլայնման, բաժանորդային բազայի կառուցման և ներդրումների տարի: Մենք հպարտ ու երջանիկ ենք մեր ձեռքբերումներով, որոնք Orange-ի թիմի նվիրված ու խանդավառ աշխատանքի արդյունք են: Շնորհակալություն ենք հայտնում մեր բոլոր բաժանորդներին, որոնք վստահել են մեզ ու մեզ հետ են, միաժամանակ ցանկանում ենք վստահեցնել, որ Orange-ը շարունակելու է լինել նրանց հոգատար ընկերը», - ասաց Orange- գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:

16:28 | 30.12.10 | Новости | 3685
Ереван/Медиамакс/. Orange вступает в 2011 год с 500,000 активными абонентами, сообщили сегодня Медиамакс в компании.
«2010 год был очень важным для нас: это был первый год, когда мы развернули полноценную деятельность в Армении. 2010 год был годом многочисленных инноваций, новых предложений, расширения сети, формирования абонентской базы и инвестиций. Мы гордимся и счастливы нашими достижениями, которые являются результатом нашей преданной и усердной работы. Выражаем благодарность всем нашим абонентам, которые доверяют нам и остаются с нами», - сказал генеральный директор Orange Бруно Дютуа.