12:51 | 30.11.10 | Նորություններ | 4673
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Հեշտ քայլ դեպի Beeline» ծառայության ժամկետի ավարտից հետո այն կրկին ակտիվացնելու հնարավորության մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, «Հեշտ քայլ դեպի Beeline» ծառայությունը գործում է 2010թ. օգոստոսից եւ թույլ է տալիս Beeline բջջային ցանցի նոր բաժանորդներին, ովքեր մինչ այդ օգտվում էին այլ բջջային կապի օպերատորների ծառայություններից, երեք ամիս ստանալ ծանուցումներ իրենց նախկին հեռախոսահամարին կատարված զանգերի վերաբերյալ:
«Այն հաճախորդների համար, ովքեր ակտիվացրել են «Հեշտ քայլ դեպի Beeline»-ը օգոստոս ամսին, ծառայության ժամկետն արդեն ավարտվում է: Հաշվի առնելով դիմումների մեծ քանակը` ընկերությունն իր նոր բաժանորդներին հնարավորություն է ընձեռում անվճար օգտվել ծառայության առավելություններից` երկարաձգելով ժամկետը եւս 3 ամսով»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
«Հեշտ քայլ դեպի Beeline» անվճար ծառայությունը թույլ է տալիս Beeline բջջային ցանցի նոր բաժանորդին SMS-հաղորդագրության միջոցով ստանալ ծանուցումներ իր նախկին հեռախոսահամարին կատարված զանգերի վերաբերյալ: Բացի այդ, ծառայությունը զանգահարողին տեղեկացնում է հին հեռախոսահամարի փոփոխության մասին ձայնային եւ SMS-հաղորդագրությունների միջոցով:

12:51 | 30.11.10 | Новости | 4658
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о возможности повторного подключения услуги «Легкий шаг в Beeline» по истечении срока ее действия.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, услуга «Легкий шаг в Beeline» действует с августа 2010 года и позволяет новым абонентам Beeline, которые ранее пользовались услугами другого мобильного оператора, в течение трех месяцев получать оповещения о звонках на свой прежний номер.
«У клиентов, активировавших «Легкий шаг в Beeline» в августе, срок действия услуги уже заканчивается. В связи с  большим количеством обращений компания предоставляет своим новым абонентам возможность пользоваться преимуществами услуги бесплатно, продлевая ее действие еще на 3 месяца»,- сказала руководитель службы по связям с общественностью ЗАО «АрменТел» Ануш Беглоян.
Бесплатная услуга «Легкий шаг в Beeline» позволяет новому абоненту Beeline посредством SMS получать оповещения о звонках на его прежний номер. Кроме того, услуга уведомляет звонящего о новом номере вызываемого абонента при помощи голосового сообщения и отправки SMS.