10:29 | 24.11.10 | Նորություններ | 4693
Երեւան/Մեդիամաքս/. Նոյեմբերի 22-ից դեկտեմբերի 31-ը գնելով «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի կանխավճարային քարտ եւ ուղարկելով *100# հրահանգը` կարելի է երեք ամիս շարունակ ամեն օր ստանալ 30 րոպե ներցանցային խոսելաժամանակ:
*100# հրահանգի ուղարկման արժեքն է 350 դրամ (ներառյալ ԱԱՀ):
«Ակցիային մասնակցելու համար անհրաժեշտ է ունենալ վավերականության առնվազն 86 օր, քանի որ գրանցման պահին վավերականության ժամկետը կրճատվում է 85 օրով»,- տեղեկացրել են ընկերության մամուլի ծառայությունում:
Այստեղ նշել են նաեւ, որ ակցիային չեն կարող մասնակցել «Բիզնես վերահսկում» փաթեթի բաժանորդները, ինչպես նաեւ մինչեւ նոյեմբերի 22-ն ակտիվացված քարտերը:
Հավելյալ ժամկետում քարտը չվերալիցքավորելու դեպքում կուտակված ներցանցային խոսելաժամանակը զրոյանում է: Գրանցման պահից սկսած երեք ամսվա ընթացքում կուտակված ներցանցային խոսելաժամանակը չսպառելու դեպքում, այն եւս զրոյանում է:

10:29 | 24.11.10 | Новости | 4435
«ВиваСелл-МТС» предлагает получaть 30 минут внутрисетевого разговорного времени каждый день в течение 3 месяцев
Ереван/Медиамакс/. Купив предоплатную карту «ВиваСелл-МТС» с 22 ноября по 31 декабря и отправив команду *100#, можно в течение трех месяцев получaть 30 минут внутрисетевого разговорного времени каждый день.
Стоимость отправки команды *100# составляет 350 драмов (включая НДС).
«Для участия в акции необходимо иметь как минимум 86 дней срока действия карты, так как при регистрации срок действия уменьшается на 85 дней», - сообщили в пресс-службе компании.
Здесь также отметили, что в акции не могут принять участие абоненты пакета «Бизнес контроль», а также карты, активизированные до 22-го ноября.
В случае, если карта не пополняется в течение дополнительного времени, накопленное внутрисетевое разговорное время аннулируется. Также аннулируется накопленное внутрисетевое разговорное время, не использованное в течение трех месяцев с момента регистрации.