13:29 | 11.06.10 | Նորություններ | 4130
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Orange Արմենիա»-ն այսօր հայտարարել է SMS-նախագծի մեկնարկի մասին «Ապրենք ֆուտբոլով, սիրենք ֆուտբոլը» կարգախոսի ներքո:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, նախագծի շրջանակներում Orange-ի բաժանորդները «Goal!» SMS-տեղեկացման ծառայության շնորհիվ իրական ժամանակում կտեղեկանան ֆուտբոլի աշխարհի առաջնության ժամանակ ցանկացած խաղում խփված գոլերի եւ խաղի վերջնական հաշվի մասին անմիջապես հեռախոսից:
Ավելին, Orange-ի բաժանորդները կարող են ստանալ Orange-ի բոնուսային միավորներ` մասնակցելով «Գուշակիր հաշիվը» եւ «Գուշակիր հաղթողին» SMS-խաղերին:
«Goal!» SMS տեղեկացման ծառայությանը կարելի է բաժանորդագրվել` 1101 կարճ համարին ուղարկելով AM բառը: Մեկ SMS-ի արժեքն է 15 դրամ: «Գուշակիր հաշիվը» եւ «Գուշակիր հաղթողին» խաղերին մասնակցելու համար պետք է ուղարկել AM բառը, համապատասխանաբար, 1102 եւ 1103 կարճ համարներին: Ուղարկված մեկ SMS-ի արժեքն է 50 դրամ: Յուրաքանչյուր խաղի հաշիվը ճիշտ գուշակելու դեպքում մասնակիցը կստանա 50, իսկ խաղի հաղթողին ճիշտ գուշակելու դեպքում` 20 բոնուսային միավոր:
Ստացված բոնուսային միավորները կարելի է փոխանակել խոսելաժամանակի եւ կարճ հաղորդագրությունների փաթեթների հետ:

Ереван/Медиамакс/. Orange Армения объявил сегодня о запуске SMS-проекта под девизом «Жить футболом, любить футбол».
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, в рамках данного проекта абоненты услуги SMS-оповещения «Goal» в реальном времени будут получать информацию о голах, забитых в ходе каждой игры, и о конечном счете игр чемпионата мира по футболу непосредственно на телефон.
Более того, абоненты Orange могут получать бонусные единицы, участвуя в SMS-игре «Угадай счет» и «Угадай победителя».
Подписаться на услугу «Goal» можно послав на короткий номер 1101 слово AM. Стоимость одного сообщения - 15 драмов. Для участия в игре «Угадай счет» и «Угадай победителя» необходимо послать слово AM на короткие номера 1102 и 1103. В данном случае стоимость одного сообщения составляет 50 драмов. За каждый правильный прогноз счета участник получит 50 единиц, а за правильный прогноз победителя – 20 бонусных единиц.