15:37 | 04.06.10 | Նորություններ | 4440
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարել է Hi Line ծառայության մեգաբայթային սակագնային պլանների գների իջեցման մասին:
Ինչպես այսօր Երեւանում կայացած մամուլի ասուլիսում հայտնել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն, ինտերնետի գները նորացված սակագնային նշաձողում նվազել են 4-ից 8,5 անգամ` կախված սակագնային պլանից:
Նոր առաջարկի համաձայն, բաժանորդներին կառաջարկվի անվճար միացում, ինչպես նաեւ անվճար մոդեմ ընկերության հետ մեկ տարվա պայմանագիր կնքելու դեպքում:
««Beeline-ը` որպես ինտեգրված օպերատոր, հեղափոխություն է կատարում Հայաստանում ինտերնետի գների մեջ եւ իրական հնարավորություն է ընձեռում dial-up-ի փոխարեն օգտվել ADSL տեխնոլոգիայից առանց լրացուցիչ ծախսերի եւ ստանալ որակյալ արագություն ու անվտանգ հասանելիություն ողջամիտ գնով»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության ղեկավարը:
Նոր մեգաբայթային սակագնային պլանների գները տատանվում են ամսական 2,500-ից մինչեւ 13,000 դրամի սահմաններում:
Իգոր Կլիմկոն նշել է, որ «այդ առաջարկը պայմանավորված է Hi Line-ի բաժանորդների թվի ավելացմամբ, ինչի արդյունքում նվազում են բաժանորդների տեխնիկական աջակցության ծախսերը»:
Ընկերության ղեկավարն ասել է, որ մինչեւ տարեվերջ Beeline-ը հնարավորություն կունենա սպասարկել Hi Line ծառայության շուրջ 200 հազար սպառողների:

15:37 | 04.06.10 | News | 4444
Yerevan/Mediamax/. Beeline announced reduction of prices for speed tariff plans of Hi Line services.
As the General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated at a news conference in Yerevan today, the prices for internet in the updated tariff line reduced 4-8.5 times depending on the tariff plan. According to the new offer, the subscribers are offered free of charge connection, as well as free of charge modem in case a yearly contract is concluded with the company.
“Beeline, as an integrated operator, makes a revolution in prices for internet in Armenia and creates a real opportunity to use ADSL technology instead of dial-up without additional expenses and to receive quality speed and secure access at a reasonable price”, “ArmenTel” head stated.
The prices for speed tariff plans range from 2.500 to 13.000 AMD per month.
Igor Klimko noted that this offer is conditioned by the increase in the number of Hi Line users, as a result of which the expenses for technical support of the subscribers cut down.
The Head of the Company stated that by the end of the year, Beeline will get the chance to service about 200 thousand users of Hi Line service.