15:37 | 04.06.10 | Նորություններ | 4440
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարել է Hi Line ծառայության մեգաբայթային սակագնային պլանների գների իջեցման մասին:
Ինչպես այսօր Երեւանում կայացած մամուլի ասուլիսում հայտնել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն, ինտերնետի գները նորացված սակագնային նշաձողում նվազել են 4-ից 8,5 անգամ` կախված սակագնային պլանից:
Նոր առաջարկի համաձայն, բաժանորդներին կառաջարկվի անվճար միացում, ինչպես նաեւ անվճար մոդեմ ընկերության հետ մեկ տարվա պայմանագիր կնքելու դեպքում:
««Beeline-ը` որպես ինտեգրված օպերատոր, հեղափոխություն է կատարում Հայաստանում ինտերնետի գների մեջ եւ իրական հնարավորություն է ընձեռում dial-up-ի փոխարեն օգտվել ADSL տեխնոլոգիայից առանց լրացուցիչ ծախսերի եւ ստանալ որակյալ արագություն ու անվտանգ հասանելիություն ողջամիտ գնով»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության ղեկավարը:
Նոր մեգաբայթային սակագնային պլանների գները տատանվում են ամսական 2,500-ից մինչեւ 13,000 դրամի սահմաններում:
Իգոր Կլիմկոն նշել է, որ «այդ առաջարկը պայմանավորված է Hi Line-ի բաժանորդների թվի ավելացմամբ, ինչի արդյունքում նվազում են բաժանորդների տեխնիկական աջակցության ծախսերը»:
Ընկերության ղեկավարն ասել է, որ մինչեւ տարեվերջ Beeline-ը հնարավորություն կունենա սպասարկել Hi Line ծառայության շուրջ 200 հազար սպառողների:

15:37 | 04.06.10 | Новости | 4439
Ереван/Медиамакс/. Beeline объявил о снижении цен на скоростные (мегабайтные) тарифные планы услуги Hi Line.
Как сообщил сегодня на пресс-конференции в Ереване гендиректор «АрменТел» Игорь Климко, цены на интернет в обновленной тарифной линейке снизились от 4 до 8.5 раз - в зависимости от тарифного плана. Согласно новому предложению, абонентам предлагается бесплатное подключение, а также бесплатный модем в случае подписания годового контракта с компанией.
«Beeline, как интегрированный оператор, совершает революцию в ценах на интернет в Армении и создает реальную возможность пользоваться технологией ADSL вместо dial-up без дополнительных затрат и получать качественную скорость и безопасный доступ по разумной цене», - отметил глава «АрменТел».
Цены на новые мегабайтные тарифные планы варьируются от 2.500 до 13.000 драмов в месяц.
Игорь Климко отметил, что «данное предложение обусловлено увеличением числа абонентов Hi Line, в результате чего снижаются затраты на техническую поддержку абонентов».
Глава компании сказал, что до конца года Beeline получит возможность обслуживать около 200 тысяч пользователей услуги Hi Line.