Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը շարունակում է իր գլխավոր գրասենյակում ընդունել աշակերտների եւ ուսանողների:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, մայիսի 10-ին «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» են այցելել Երեւանի Համբարձում Գալստյանի անվան թիվ 83 դպրոցի սաները:
Հանդիպման ընթացքում «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը խոսել է դպրոցականների եւ ուսանողների կողմից հաջողակ ընկերություններում գործնական գիտելիքներ ստանալու կարեւորության մասին:
Ընկերության ղեկավարը նշել է, որ «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը ձգտում է իր լուման ներդնել ապագա մասնագետների պատրաստման գործում, ովքեր ուսումը ավարտելուց հետո պահանջված կլինեն աշխատանքի շուկայում:

10:15 | 11.05.10 | News | 3407
Yerevan/Mediamax/. “VivaCell-MTS” continues receiving schoolchildren and students in its head office.
Mediamax was informed in the press service of the company that on May 10 schoolchildren of Yerevan N83 school after Hambardzum Galstyan visited “VivaCell-MTS”.
During the meeting, “VivaCell-MTS” General Manager Ralph Yirikian stated that it is important for schoolchildren and students to gain practical skills in successful companies.
The head of the company noted that “VivaCell-MTS” strives to make its contribution in preparing future specialists, who will be demanded in the labor market.