Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը շարունակում է իր գլխավոր գրասենյակում ընդունել աշակերտների եւ ուսանողների:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, մայիսի 10-ին «ՎիվաՍել-ՄՏՍ» են այցելել Երեւանի Համբարձում Գալստյանի անվան թիվ 83 դպրոցի սաները:
Հանդիպման ընթացքում «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը խոսել է դպրոցականների եւ ուսանողների կողմից հաջողակ ընկերություններում գործնական գիտելիքներ ստանալու կարեւորության մասին:
Ընկերության ղեկավարը նշել է, որ «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը ձգտում է իր լուման ներդնել ապագա մասնագետների պատրաստման գործում, ովքեր ուսումը ավարտելուց հետո պահանջված կլինեն աշխատանքի շուկայում:

Ереван/Медиамакс/. «ВиваСелл-МТС» продолжает принимать в своем головном офисе школьников и студентов.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, 10 мая «ВиваСелл-МТС» посетили ученики ереванской школы N 83 им. Амбарцума Галстяна.
В ходе встречи гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян заявил о важности получения школьниками и студентами практических знаний в успешных компаниях.
Глава компании отметил, что «ВиваСелл-МТС» стремится внести свою лепту в подготовку будущих специалистов, которые будут востребованы на рынке труда.