14:15 | 05.05.10 | Նորություններ | 4030
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ի բաժանորդները կարող են ընտրել օպերատորի այլ բաժանորդի 1 հեռախոսահամար, որի հետ խոսակցության ելքային զանգերը հավերժ կլինեն անվճար:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, Orange Armenia-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն այսօր ասել է, որ ծառայությանը միացած բաժանորդներն ամեն ամիս կստանան 500 անվճար րոպե ընտրված հեռախոսահամարի հետ խոսելու համար:
Ծառայության միացման համար անհրաժեշտ է մինչեւ հունիսի 30-ը 2010 կարճ համարին ուղարկել SMS-հաղորդագրություն, որը կպարունակի ընտրված հեռախոսահամարը:
Խոսելով ինտերնետ-բաժանորդներին Orange-ի նոր առաջարկի մասին` Արամ Մկրտչյանն ասել է, որ մինչեւ հունիսի 30-ը միանալով օպերատորի ինտերնետային ծառայություններին, բաժանորդները մեկ տարվա ընթացքում ամեն ամիս կստանան գերարագ ինտերնետի հավելյալ 1 ԳԲ թրաֆիկ:

Ереван/Медиамакс/. Абоненты Orange Armenia могут выбрать 1 номер другого абонента оператора, исходящие звонки на который будут всегда бесплатными.
Как сообщает Медиамакс, директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян сказал сегодня, что абоненты, подключившиеся к данной услуге, будут ежемесячно получать 500 бесплатных минут для разговоров с выбранным номером.
Для подключения к услуге следует до 30 июня послать SMS-сообщение с выбранным номером на короткий номер 2010.
Говоря о новом предложении Orange интернет-абонентам, Арам Мкртчян сказал, что подключившиеся к интернет-услугам оператора до 30 июня, в течение года каждый месяц будут получать дополнительный 1 ГБ высокоскоростного интернета.