13:42 | 31.03.10 | Նորություններ | 5035
Ինչպես այսօր Երեւանում հայտնել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան, ընկերության 32 խանութներում ներկայացված են լինելու iPhone 3G եւ  iPhone 3GS հեռախոսները հատուկ մշակված սակագնային պլաններով:
«Մենք ուրախությամբ ցանկանում ենք հայտարարել, որ Orange Armenia ընկերությունն առաջին օպերատորն է, որը հայաստանյան շուկայում ներկայացրել է iPhone: Լայն ծածկույթի եւ վաճառքի մեծ ցանցի շնորհիվ Orange-ի բաժանորդները կարող են լիովին վայելել iPhone-ը եւ նրա բացառիկ հնարավորությունները»,- ասել է Բրունո Դյութուան:
Վերջերս Հայաստանը դարձել է App Store-ի անդամ, ուր ներկայացված են ավելի քան 150 հազ. ծրագրեր iPhone-ի համար:
Orange Armenia-ն ներկայացրել է չորս հատուկ սակագնային պլան iPhone-ի համար:
iPhone-ի սակագնային պլանները նախատեսում են ամենամսյա բաժանորդագրություն 4000, 6000, 10 000 եւ 20 000 դրամի սահմաններում:
Orange Armenia-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը նշել է, որ ձայնային ծառայություններից բացի բաժանորդային վճարի մեջ մտնում են նաեւ ինտերնետ-կապի ծառայությունները, ինչը հնարավորություն է տալիս լիարժեք օգտվել iPhone-ի հնարավորություններից:

13:42 | 31.03.10 | News | 4963
As the General Director of Orange Armenia Bruno Duthoit stated at the presentation today, iPhone 3G and iPhone 3GS with especially elaborated tariff plans will be presented in 32 stores of the company.
“We want to announce with joy that Orange Armenia Company is the first operator, which presented iPhone in the Armenian market. Due to the huge coverage and wide sales network, Orange subscribers will have the chance to fully enjoy the iPhone and its exclusive opportunities”, Bruno Duthoit stated.
Since recently, Armenia has become the participant of App Store, where over 150 thousand programs for iPhone are presented.
Orange Armenia presented fourth special tariff plans for iPhone.
iPhone tariff plan provides for a monthly subscription at the sum of 4000, 6000, 10 000 and 20 000 AMD.
Marketing Manager of Orange Armenia Aram Mkrtchyan noted that besides voice services, the cost of the subscriber fee includes services of internet connection, which gives the chance to fully use the capacities of iPhone.