13:42 | 31.03.10 | Նորություններ | 5035
Ինչպես այսօր Երեւանում հայտնել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան, ընկերության 32 խանութներում ներկայացված են լինելու iPhone 3G եւ  iPhone 3GS հեռախոսները հատուկ մշակված սակագնային պլաններով:
«Մենք ուրախությամբ ցանկանում ենք հայտարարել, որ Orange Armenia ընկերությունն առաջին օպերատորն է, որը հայաստանյան շուկայում ներկայացրել է iPhone: Լայն ծածկույթի եւ վաճառքի մեծ ցանցի շնորհիվ Orange-ի բաժանորդները կարող են լիովին վայելել iPhone-ը եւ նրա բացառիկ հնարավորությունները»,- ասել է Բրունո Դյութուան:
Վերջերս Հայաստանը դարձել է App Store-ի անդամ, ուր ներկայացված են ավելի քան 150 հազ. ծրագրեր iPhone-ի համար:
Orange Armenia-ն ներկայացրել է չորս հատուկ սակագնային պլան iPhone-ի համար:
iPhone-ի սակագնային պլանները նախատեսում են ամենամսյա բաժանորդագրություն 4000, 6000, 10 000 եւ 20 000 դրամի սահմաններում:
Orange Armenia-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը նշել է, որ ձայնային ծառայություններից բացի բաժանորդային վճարի մեջ մտնում են նաեւ ինտերնետ-կապի ծառայությունները, ինչը հնարավորություն է տալիս լիարժեք օգտվել iPhone-ի հնարավորություններից:

13:42 | 31.03.10 | Новости | 5038
Как сообщил сегодня на презентации гендиректор Orange Armenia Бруно Дютуа, в 32 магазинах компании будут представлены iPhone 3G и  iPhone3GS со специально разработанными тарифными планами.
«Мы с радостью хотим заявить о том, что компания Orange Armenia является первым оператором, который представил iPhone на армянском рынке. Благодаря обширному  покрытию и широкой сети продаж, абоненты Orange смогут полностью насладиться iPhone-ом и его исключительными возможностями», - сказал Бруно Дютуа.
С недавних пор Армения стала участником App Store, где представлены более 150 тысяч программ для iPhone.
Orange Armenia представила четыре специальных тарифных плана для iPhone.
Тарифные планы iPhone предусматривают ежемесячную подписку в размере 4000, 6000, 10 000 и 20 000 драмов.
Менеджер по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян отметил, что помимо голосовых услуг, в стоимость абонентской платы входят услуги интернет-связи, что дает возможность полностью использовать возможности iPhone.