11:51 | 20.10.09 | Նորություններ | 7286
Երեւան /Մեդիամաքս/. ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ մեդիա-ընկերությունը հայտարարել է www.Bravo.am ժամանցային  ինտերնետ-կայքի թեստային ռեժիմում գործարկման մասին:
www.Bravo.am –ը հանդիսանում է Հայաստանի առաջին ինտերնետ-տաբլոիդը, որն ընթերցողներին տեղեկացնում է աստղերի կյանքի եւ ժամանցի ինդուստրիայի հետ կապված բոլոր հիշարժան իրադարձությունների մասին:
“Մենք մեծ հույսեր ենք կապում Bravo.am-ի հետ եւ համոզված են, որ այն նոր թափ կհաղորդի ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ ինտերնետ-հոլդինգի զարգազմանը: Դեռեւս թեստային ռեժիմում www.Bravo.am -ի այցելությունների դինամիկան վկայում է այն մասին, որ այս նախագիծն աճի մեծ ներուժ ունի”, - ասել է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ի տնօրեն Արա Թադեւոսյանը:
www.Bravo.am նախագծի ղեկավար, ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ ինտերներ-հոլդինգի տնօրեն Կարեն Անտոնյանը նշել է, որ կայքն ուշադրության կենտրոնում է պահելու Հայաստանի մշակութային կյանքի բոլոր ուշագրավ իրադարձությունները` չսահմանափակվելով միայն շոու-բիզնեսով:
“Մեր նպատակն է ստեղծել այնպիսի միջավայր, որտեղ յուրաքանչյուրը կգտնի այն, ինչն իրեն առավել հետաքրքիր է”, - նշել է Կարեն Անտոնյանը` տեղեկացնելով, որ www.Bravo.am -ի հետ արդեն համագործակցում են հայկական շոու-բիզնեսի շատ աստղեր:
www.Bravo.am կայքի ստեղծման ընթացքում օգտագործվել են Web 2.0 տեխնոլոգիաները, որոնք նախատեսում են այցելուների ակտիվ մասնակցությունը կայքի բովանդակության ստեղծմանը: Մոտ ապագայում կգործարկվի կայքի Paparazzi բաժինը, որի գրանցված այցելուները հնարավորություն կունենան www.Bravo.am -ին առաջարկել իրենց կողմից պատրաստված նորությունները, լուսանկարները եւ տեսանյութերը:

Ереван /Медиамакс/. Медиа-компания Медиамакс объявила о запуске в тестовом режиме развлекательного интернет-ресурса www.Bravo.am.
www.Bravo.am является первым в Армении интернет-таблоидом, который информирует читателей о жизни звезд и обо всем, связанном с индустрией развлечений.
«Мы возлагаем большие надежды на ресурсы Bravo.am и уверены, что он придаст новый импульс развитию интернет-холдинга Медиамакс. Динамика посещений www.Bravo.am, который пока действует в тестовом режиме, свидетельствует о том, что данный проект обладает огромным потенциалом роста», - сказал директор Медиамакс Ара Тадевосян.
Руководитель проекта www.Bravo.am, директор интернет-холдинга Медиамакс Карен Антонян отметил, что ресурс будет обращать внимание на все заслуживающие внимания события в культурной жизни Армении, не ограничиваясь только шоу-бизнесом.
«Наша цель - создать такую среду, в которой каждый посетитель найдет то, что его интересует более всего», - отметил Карен Антонян, сообщив, что с www.Bravo.am уже сотрудничают многие армянские звезды.
При создании ресурса www.Bravo.am активно использованы технологии Web 2.0, предполагающие активное участие пользователей в генерации контента. В ближайшее время будет запущен раздел Paparazzi, зарегистрированные пользователи которого смогут предлагать к размещению на www.Bravo.am свои новости, фотографии и видео.