11:51 | 20.10.09 | Նորություններ | 7286
Երեւան /Մեդիամաքս/. ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ մեդիա-ընկերությունը հայտարարել է www.Bravo.am ժամանցային  ինտերնետ-կայքի թեստային ռեժիմում գործարկման մասին:
www.Bravo.am –ը հանդիսանում է Հայաստանի առաջին ինտերնետ-տաբլոիդը, որն ընթերցողներին տեղեկացնում է աստղերի կյանքի եւ ժամանցի ինդուստրիայի հետ կապված բոլոր հիշարժան իրադարձությունների մասին:
“Մենք մեծ հույսեր ենք կապում Bravo.am-ի հետ եւ համոզված են, որ այն նոր թափ կհաղորդի ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ ինտերնետ-հոլդինգի զարգազմանը: Դեռեւս թեստային ռեժիմում www.Bravo.am -ի այցելությունների դինամիկան վկայում է այն մասին, որ այս նախագիծն աճի մեծ ներուժ ունի”, - ասել է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ի տնօրեն Արա Թադեւոսյանը:
www.Bravo.am նախագծի ղեկավար, ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ ինտերներ-հոլդինգի տնօրեն Կարեն Անտոնյանը նշել է, որ կայքն ուշադրության կենտրոնում է պահելու Հայաստանի մշակութային կյանքի բոլոր ուշագրավ իրադարձությունները` չսահմանափակվելով միայն շոու-բիզնեսով:
“Մեր նպատակն է ստեղծել այնպիսի միջավայր, որտեղ յուրաքանչյուրը կգտնի այն, ինչն իրեն առավել հետաքրքիր է”, - նշել է Կարեն Անտոնյանը` տեղեկացնելով, որ www.Bravo.am -ի հետ արդեն համագործակցում են հայկական շոու-բիզնեսի շատ աստղեր:
www.Bravo.am կայքի ստեղծման ընթացքում օգտագործվել են Web 2.0 տեխնոլոգիաները, որոնք նախատեսում են այցելուների ակտիվ մասնակցությունը կայքի բովանդակության ստեղծմանը: Մոտ ապագայում կգործարկվի կայքի Paparazzi բաժինը, որի գրանցված այցելուները հնարավորություն կունենան www.Bravo.am -ին առաջարկել իրենց կողմից պատրաստված նորությունները, լուսանկարները եւ տեսանյութերը:

11:51 | 20.10.09 | News | 7279
Yerevan /Mediamax/. Mediamax Media Company announced the launch of www.Bravo.am entertainment internet resource in test mode.
http://www.bravo.am/ is the first internet tabloid in Armenia, which informs on the life of celebrities and everything, related to the industry of entertainment.
“We pin great hopes on www.Bravo.am resource and are sure that it will attach a new impetus to development of Mediamax’s Internet Holding. The traffic dynamics of www.Bravo.am, which is yet functioning in test mode, evidences that the given project possesses huge potential for growth”, Mediamax Director Ara Tadevosyan stated.
Head of www.Bravo.am project, Director of Mediamax Internet Holding Karen Antonyan noted that the resource will pay attention to all events in the cultural life of Armenia deserving attention, not limiting itself to only show business.
“Our goal is to create an environment, in which each visitor will what is of greatest interest him/her”, Karen Antonyan noted, informing that many Armenian celebrities already cooperate with www.Bravo.am.
While creating www.Bravo.am resource, Web 2.0 technologies were widely applied. They provide for active participation of the users in content generation. In the nearest future, Paparazzi section will be launched. Users, registered for this section, will be able to offer news, photos and videos to be placed at www.Bravo.am.