11:14 | 18.08.26 | Նորություններ | 191
Նոր ուսումնական տարվան ընդառաջ Ucom-ը ներկայացնում է «Վերադարձ դպրոց 2026» հատուկ առաջարկը՝ հնարավորություն տալով հատուկ պայմաններով եւ լրացուցիչ առավելություններով ձեռք բերել նոր Samsung Galaxy A27 5G սմարթֆոնը։
Մինչեւ հոկտեմբերի 10-ը Ucom-ից Samsung Galaxy A27 ձեռք բերող բաժանորդները կստանան նաեւ Samsung Galaxy Buds Core բրենդային ականջակալ, ինչպես նաեւ Level Up+ 3000 սակագնային պլանով գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ 2 ամիս անվճար։
Samsung Galaxy A27-ը համատեղում է ժամանակակից դիզայնը, 5G կապի հնարավորությունը եւ առօրյա օգտագործման համար պահանջված տեխնիկական բնութագրերը։ Սմարթֆոնն ունի 6.7 դյույմանոց Super AMOLED էկրան, 50 ՄՊ հիմնական տեսախցիկ, 5000 մԱժ մարտկոց եւ AI գործառույթներ։ Այն հասանելի է 6ԳԲ / 128ԳԲ եւ 8ԳԲ / 256ԳԲ հիշողության տարբերակներով՝ բաց վարդագույն, սեւ եւ կապույտ գույներով։
«Նոր ուսումնական տարին նոր նպատակների ու հնարավորությունների շրջան է, եւ մեզ համար կարեւոր է այդ փուլում մեր բաժանորդների կողքին լինել՝ ժամանակակից տեխնոլոգիաները դարձնելով առավել հասանելի։ Ucom-ում մենք շարունակաբար ձեւավորում ենք առաջարկներ, որոնք համադրում են նորարարական լուծումները, հարմար պայմաններն ու իրական արժեքը՝ օգնելով մարդկանց ավելի արդյունավետ օգտվել թվային հնարավորություններից ուսման, աշխատանքի, հաղորդակցության եւ առօրյա կյանքի տարբեր իրավիճակներում»,- նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նոր սմարթֆոնը նախատեսված է հատկապես նրանց համար, ովքեր մեկ սարքում փնտրում են ուսման, շփման, ժամանցի եւ ամենօրյա գործերի համար անհրաժեշտ հնարավորությունների լավ համադրություն։ Մեծ ու որակյալ էկրանը հարմար է տեսանյութեր եւ ուսումնական նյութեր դիտելու համար, 50 ՄՊ տեսախցիկը՝ լուսանկարներ ու տեսանյութեր ստեղծելու, իսկ տարողունակ մարտկոցը՝ սմարթֆոնն օրվա ընթացքում ակտիվ օգտագործելու համար։ 5G եւ AI հնարավորությունները լրացնում են ժամանակակից օգտատիրոջ համար անհրաժեշտ ֆունկցիոնալությունը։
Առաջարկի շրջանակում Samsung Galaxy A27-ի 6 ԳԲ / 128 ԳԲ եւ 8 ԳԲ / 256 ԳԲ տարբերակները հասանելի են համապատասխանաբար 122 900 եւ 141 900 դրամով, ինչպես կանխիկ, այնպես էլ ապառիկ՝ սկսած 2560 դրամից, 0%-0%-0% պայմանով առաջին 8 ամիսների համար։
Samsung Galaxy Buds Core բրենդային ականջակալը լրացնում է առաջարկը՝ սմարթֆոնն առավել հարմար դարձնելով երաժշտություն լսելու, տեսանյութեր դիտելու, առցանց դասերին միանալու կամ զանգեր կատարելու համար։ Իսկ Level Up+ 3000 սակագնային պլանով գեղեցիկ հեռախոսահամարը հնարավորություն է տալիս նոր սմարթֆոնն անմիջապես օգտագործել Ucom-ի կապի ծառայություններով՝ առաջին 2 ամիսն անվճար։
«Վերադարձ դպրոց 2026» առաջարկը գործում է 2026 թվականի օգոստոսի 10-ից մինչեւ հոկտեմբերի 10-ը Ucom-ի վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոններում եւ առցանց խանութում։

11:14 | 18.08.26 | Новости | 386
В преддверии нового учебного года Ucom представляет специальное предложение «Снова в школу 2026», предоставляя возможность приобрести новый смартфон Samsung Galaxy A27 5G на специальных условиях и с дополнительными преимуществами.
До 10 октября при покупке Samsung Galaxy A27 в Ucom клиенты также получат брендовые наушники Samsung Galaxy Buds Core, а также красивый номер с пакетом Level Up+ 3000 — бесплатно на 2 месяца.
Samsung Galaxy A27 сочетает современный дизайн, поддержку 5G и востребованные для повседневного использования технические характеристики. Смартфон оснащен 6,7-дюймовым дисплеем Super AMOLED, основной камерой 50 МП, аккумулятором емкостью 5000 мАч и функциями на базе AI. Модель доступна в конфигурациях памяти 6 ГБ / 128 ГБ и 8 ГБ / 256 ГБ, а также в светло-розовом, черном и синем цветах.
«Новый учебный год — это время новых целей и возможностей, и для нас важно быть рядом с нашими абонентами на этом этапе, делая современные технологии более доступными. В Ucom мы постоянно формируем предложения, которые объединяют инновационные решения, удобные условия и реальную ценность, помогая людям эффективнее использовать цифровые возможности в учебе, работе, общении и различных ситуациях повседневной жизни», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Новый смартфон особенно подойдет тем, кто ищет в одном устройстве оптимальное сочетание возможностей для учебы, общения, развлечений и повседневных задач. Большой и качественный экран удобен для просмотра видео и учебных материалов, камера 50 МП — для фото- и видеосъемки, а емкий аккумулятор позволяет активно пользоваться смартфоном в течение дня. Возможности 5G и AI дополняют функциональность, необходимую современному пользователю.
В рамках предложения версии Samsung Galaxy A27 6 ГБ/128 ГБ и 8 ГБ/256 ГБ доступны по цене 122 900 и 141 900 драмов соответственно. Смартфон можно приобрести как за наличный расчет, так и в рассрочку — с ежемесячным платежом от 2560 драмов на условиях 0%-0%-0% в течение первых 8 месяцев.
Брендовые наушники Samsung Galaxy Buds Core дополняют предложение и делают использование смартфона еще удобнее — для прослушивания музыки, просмотра видео, подключения к онлайн-занятиям или совершения звонков. А красивый номер с тарифным планом Level Up+ 3000 позволяет сразу начать пользоваться услугами связи Ucom на новом смартфоне, при этом первые 2 месяца предоставляются бесплатно.
Предложение «Снова в школу 2026» действует с 10 августа по 10 октября 2026 года в центрах продаж и обслуживания Ucom, а также в интернет-магазине компании.