17:47 | 26.12.25 | Նորություններ | 12462
Վաճառքի եւ սպասարկման ցանցի արդիականացման շարունակական ծրագրի շրջանակում վերաբացվել է ընկերության վերանորոգված եւ ժամանակակից լուծումներով հագեցած կենտրոնը՝ Տիգրան Մեծի պողոտա 29ա/93 հասցեում։
Այստեղ այցելուները կարող են օգտվել Ucom-ի ֆիքսված, շարժական եւ ինտերնետ կապի ծառայություններից, ստանալ խորհրդատվություն եւ ձեռք բերել հայտնի բրենդների սմարթֆոններ, ականջակալներ, բարձրախոսներ, խելացի ժամացույցներ, պլանշետներ, Wi-Fi սարքեր եւ այլ տեխնիկա։
Ամանորյա տոների ընթացքում կենտրոնում գործելու են նաեւ հատուկ առաջարկներ, որոնց շնորհիվ բաժանորդները հնարավորություն կունենան Նոր տարին դիմավորելու նոր սարքերով եւ կապի առավել շահավետ լուծումներով։
Այսպիսով՝ Տիգրան Մեծի վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոնի վերաբացման կապակցությամբ, մինչեւ 2026թ․ հունվարի 15-ը ներառյալ, կենտրոնում Unity-ի ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվողները կստանան ծառայությունից 2 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն։
Այս կենտրոնում եւս, ինչպես Ucom-ի բոլոր վաճառքի կենտրոններում եւ առցանց խանութում՝ մինչեւ 2026թ. հունվարի 15-ը Samsung, HONOR, Xiaomi եւ Motorola բրենդերի տարբեր արժեքների 5G սմարթֆոններ ձեռք բերելու դեպքում հաճախորդները կստանան բրենդային աքսեսուար, գեղեցիկ հեռախոսահամար Level Up+ 3000 սակագնային պլանով՝ 2 ամիս անվճար։ Մինչեւ 2026թ. հունվարի 11-ը հնարավորություն կլինի նաեւ ձեռք բերելու iPhone՝ 0 տոկոս – 0 տոկոս – 0 տոկոս ապառիկով 12 ամիս շարունակ՝ բաժանորդագրվելով Level Up+ 3000 հետվճարային սակագնային պլանին։
«Ucom-ում մենք շատ ենք կարեւորում այն միջավայրը, որտեղ ամեն օր շփվում ենք մեր բաժանորդների հետ։ Վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոնների արդիականացումը մեր հաճախորդակենտրոն երկարաժամկետ ռազմավարության մի մասն է՝ յուրաքանչյուր շփման կետում ապահովելու արագ, հարմարավետ եւ որակյալ սպասարկման փորձառություն։ Տարվա ավարտին շնորհավորում ենք մեր բաժանորդներին գալիք Ամանորի կապակցությամբ՝ մաղթելով խաղաղ, հաջողություններով լի եւ կայուն կապով Նոր տարի», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ ծառայությունների հասանելիությունը երկրի տարբեր հատվածներում ապահովելու նպատակով Ucom-ը ներկայումս  ունի վաճառքի եւ սպասարկման 75 կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 23-ը՝ Երեւանում։

17:47 | 26.12.25 | Новости | 9754
В преддверии новогодних праздников компания Ucom открыла ещё одно обновлённое пространство для обслуживания абонентов.
В рамках программы по поэтапной модернизации сети продаж и обслуживания был вновь открыт обновлённый и оснащённый современными решениями центр компании по адресу проспект Тиграна Меца, 29А/93.
В период новогодних праздников в центре будут действовать специальные предложения, благодаря которым абоненты смогут встретить Новый год с новыми устройствами и наиболее выгодными решениями в сфере связи.
Так, до 15 января 2026 г. включительно все абоненты, оформившие подписку на любой тарифный план Unity сроком на 12 месяцев в центре обслуживания на Тиграна Меца, получат 2 месяца бесплатного обслуживания.
В данном центре, как во всех центрах продаж Ucom, а также в онлайн-магазине, до 15 января 2026 года при покупке 5G-смартфонов брендов Samsung, HONOR, Xiaomi и Motorola, в различных ценовых категориях, клиенты получат брендированный аксессуар и красивый телефонный номер с тарифным планом Level Up+ 3000 — два месяца бесплатно.
До 11 января 2026 года также будет доступна возможность приобретения iPhone в рассрочку 0%–0%–0% сроком на 12 месяцев при подключении к постоплатному тарифному плану Level Up+ 3000.
«В Ucom мы придаём большое значение среде, в которой ежедневно взаимодействуем с нашими абонентами. Модернизация центров продаж и обслуживания является частью нашей долгосрочной клиентоориентированной стратегии, направленной на обеспечение быстрого, удобного и качественного сервиса на каждой точке взаимодействия. В завершение года поздравляем наших абонентов с наступающим Новым годом, желая мира, успехов и стабильной связи в новом году», - отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что в целях обеспечения доступности услуг в различных регионах страны компания Ucom в настоящее время имеет 75 центрами продаж и обслуживания, из которых 52 действуют в регионах, а 23 в Ереване.