11:25 | 23.09.25 | Նորություններ | 13768
Այս ձեռքբերումը վկայում է ընկերության հետեւողական քայլերի մասին՝ ուղղված օրինականության, էթիկայի եւ թափանցիկության սկզբունքներին համապատասխան գործելակերպի հաստատմանը։
ISO 37301:2021-ը միջազգային ստանդարտի առկայությունը հավաստում է, որ Ucom-ը համապատասխանում է ստանդարտով սահմանված Համապատասխանության կառավարման (Compliance) համակարգի պահանջներին, ինչը երաշխավորում է Ucom-ում իրավական եւ նորմատիվային խախտումների կանխման, ֆինանսական, հեղինակության եւ գործառնական ռիսկերի նվազեցման պատշաճ գործիքակազմի ներդրված լինելը, ինչպես նաեւ հանդիսանում է Ucom-ի թափանցիկ ու պատասխանատու գործունեության մշակույթի ձեւավորման ապացույց։
«Ucom-ում մենք կարեւորում ենք ոչ միայն նորարարական տեխնոլոգիաների ներդրումը, այլեւ՝ բարեվարքության եւ թափանցիկության բարձր չափանիշներին հավատարիմ մնալը։ ISO 37301:2021 հավաստագիրը հաստատում է մեր հանձնառությունը` մեր անձնակազմի եւ հաճախորդների համար ապահովելու միջազգային ամենաբարձր ստանդարտներին համապատասխան միջավայր», – նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Հավաստագիրը տրամադրվել է Quay Audit UK Ltd բրիտանական ընկերության կողմից, որը ստանդարտների եւ հավաստագրման ոլորտում աշխատում է 1995 թվականից:

11:25 | 23.09.25 | Новости | 13085
Компания Ucom сообщает о получении международного сертификата соответствия стандарту ISO 37301:2021.
Это значимое достижение свидетельствует օ последовательнօсти компании, направленной на внедрение практик, соответствующих принципам законности, этики и прозрачности.
Наличие сертификата ISO 37301:2021 подтверждает, что Ucom соответствует требованиям системы менеджмента соответствия, установленным данным стандартом. Это гарантирует наличие в компании эффективных инструментов для предотвращения правовых и нормативных нарушений, снижения финансовых, репутационных и операционных рисков, а также служит доказательством приверженности Ucom формированию культуры прозрачной и ответственной деятельности.
«В Ucom мы ценим не только внедрение инновационных технологий, но и приверженность высоким стандартам честности и прозрачности. Сертификат ISO 37301:2021 подтверждает нашу приверженность созданию среды, соответствующей самым строгим международным стандартам, как для сотрудников, так и для клиентов», — сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Сертификат выдан компанией Quay Audit UK Ltd, которая предоставляет услуги аудита и международной сертификации с 1995 года.