14:48 | 17.06.25 | Նորություններ | 15980
Ucom-ը հատուկ ակցիա է հայտարարում հայ ֆուտբոլասերների համար՝ նվիրված ՖԻՖԱ 2025 ակումբային աշխարհի առաջնությանը։
Հունիսի 15-ից մինչեւ հուլիսի 13-ը ներառյալ Xiaomi TV A Pro 2025 հեռուստացույցը հնարավոր կլինի ձեռք բերել ընդամենը 189.900 դրամով՝ ցանկացած Unity փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում: Առաջարկը գործում է ինչպես նոր, այնպես էլ գործող բաժանորդների համար։
Արդյունքում բաժանորդը կստանա նոր հեռուստացույց, տան արագ ինտերնետ, մինչեւ 210+ հեռուստաալիքներ ու շատ ներառումներով հեռախոսի փաթեթ։
«Ֆուտբոլը Հայաստանում ամենասիրելի սպորտաձեւերից է եւ հազարավոր հայեր անհամբեր սպասում են ՖԻՖԱ-ի մրցարշավի մեկնարկին։ Որպես կապի ծառայություններ մատուցող ընկերություն մենք ուզում ենք, որ մեր բաժանորդները լավագույն պայմաններում վայելեն այդ խաղերը։ Բոլորովին վերջերս մենք գործարկել ենք նոր uPlay թիվի եւ մեդիա հարթակը, որն աննախադեպ որակ ու հնարավորություններ է տրամադրում դիտողներին։ Կարծում  եմ, որ նորաոճ հեռուստացույցը նոր մակարդակի կբարձրացնի բաժանորդների փորձառությունը», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ ԱՄՆ-ում անցկացվող աշխարհի գավաթին մասնակցում է 32 թիմ։ Ucom-ը շնորհավորում է բոլոր ֆուտբոլասերներին FIFA 2025-ի մեկնարկի առթիվ եւ մաղթում գոլաշատ ֆուտբոլային հանդիպումներ։

14:48 | 17.06.25 | Новости | 15624
Ucom запускает специальную акцию для армянских футбольных болельщиков в честь клубного чемпионата мира FIFA 2025
Компания Ucom объявляет специальную акцию для армянских любителей футбола по случаю клубного чемпионата мира FIFA 2025.
С 15 июня по 13 июля включительно телевизор Xiaomi TV A Pro 2025 можно будет приобрести всего за 189 900 драмов при подписке на любой пакет Unity сроком на 12 месяцев. Предложение действительно как для новых, так и для действующих абонентов.
Абоненты, воспользовавшиеся акцией, получат современный телевизор, высокоскоростной домашний интернет, доступ к более чем 210 телеканалам и мобильный тариф с широким набором включённых услуг.
«Футбол это один из самых любимых видов спорта в Армении, и тысячи армян с нетерпением ждут начала турнира FIFA. Как телекоммуникационная компания, мы хотим, чтобы наши абоненты могли наслаждаться матчами в лучших условиях. Совсем недавно мы запустили новую телевизионную и медиа-платформу uPlay TV, которая предоставляет зрителям беспрецедентное качество и возможности. Уверен, что современный телевизор выведет пользовательский опыт на совершенно новый уровень», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что в чемпионате, который пройдёт в США, примут участие 32 команды. Ucom поздравляет всех футбольных болельщиков с началом FIFA 2025 и желает захватывающих матчей, полных голов.