14:48 | 17.06.25 | Նորություններ | 15980
Ucom-ը հատուկ ակցիա է հայտարարում հայ ֆուտբոլասերների համար՝ նվիրված ՖԻՖԱ 2025 ակումբային աշխարհի առաջնությանը։
Հունիսի 15-ից մինչեւ հուլիսի 13-ը ներառյալ Xiaomi TV A Pro 2025 հեռուստացույցը հնարավոր կլինի ձեռք բերել ընդամենը 189.900 դրամով՝ ցանկացած Unity փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում: Առաջարկը գործում է ինչպես նոր, այնպես էլ գործող բաժանորդների համար։
Արդյունքում բաժանորդը կստանա նոր հեռուստացույց, տան արագ ինտերնետ, մինչեւ 210+ հեռուստաալիքներ ու շատ ներառումներով հեռախոսի փաթեթ։
«Ֆուտբոլը Հայաստանում ամենասիրելի սպորտաձեւերից է եւ հազարավոր հայեր անհամբեր սպասում են ՖԻՖԱ-ի մրցարշավի մեկնարկին։ Որպես կապի ծառայություններ մատուցող ընկերություն մենք ուզում ենք, որ մեր բաժանորդները լավագույն պայմաններում վայելեն այդ խաղերը։ Բոլորովին վերջերս մենք գործարկել ենք նոր uPlay թիվի եւ մեդիա հարթակը, որն աննախադեպ որակ ու հնարավորություններ է տրամադրում դիտողներին։ Կարծում  եմ, որ նորաոճ հեռուստացույցը նոր մակարդակի կբարձրացնի բաժանորդների փորձառությունը», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ ԱՄՆ-ում անցկացվող աշխարհի գավաթին մասնակցում է 32 թիմ։ Ucom-ը շնորհավորում է բոլոր ֆուտբոլասերներին FIFA 2025-ի մեկնարկի առթիվ եւ մաղթում գոլաշատ ֆուտբոլային հանդիպումներ։

14:48 | 17.06.25 | News | 15627
Ucom is announcing a special promotion for Armenian football enthusiasts in celebration of the FIFA Club World Cup 2025.
From June 15 to July 13, the Xiaomi TV A Pro 2025 will be available for just AMD 189,900 when subscribing to any Unity package for 12 months. The offer is valid for both new and existing subscribers.
With this offer, subscribers will enjoy a brand-new TV, high-speed home internet, access to 210+ TV channels, and a mobile plan with generous additions.
"Football is one of the most beloved sports in Armenia, and thousands of fans are looking forward to the start of FIFA tournament. As a telecommunications provider, we want our subscribers to enjoy the matches in the best possible conditions. We recently launched the new uPlay TV and media platform, which offers viewers an unprecedented level of quality and functionality. I believe that a modern TV will elevate the viewing experience to a whole new level," said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
It’s worth mentioning that 32 teams will participate in the upcoming tournament hosted in the United States. Ucom congratulates all football fans on the start of FIFA 2025 and wishes them a tournament full of goal-filled matches.