17:40 | 02.05.25 | Նորություններ | 17049
Иви առցանց կինոթատրոնը հատուկ պայմաններով հասանելի է Viva ընկերության «UNLIM», «X», «Y» եւ «START» սակագնային պլանների բաժանորդներին առանց ծառայության վճարի` որպես սակագնային պլանի ներառում։
Ավելին՝ հավելվածից օգտվելիս ինտերնետի հիմնական մեգաբայթերը չեն սպառվում։ Այն հասանելի է App Store-ում եւ Google Play-ում։
«Иви-ի հետ մեր համագործակցությունը սկսվեց 2020 թ-ին՝ կորոնավիրուսի համավարակի ամենասկզբում, քանի որ ընկերությունը գիտակցում էր՝ մարդիկ, ամբողջ օրը մնալով տանը, զբաղմունքի խիստ կարիք ունեին։ Այստեղից սկսվեց Viva-ի համագործակցությունը տարբեր հարթակների հետ, ինչի շնորհիվ ընկերության բաժանորդները կապից բացի, նաեւ ստանում էին հնարավորություն ապահովելու ժամանցը` առանց հավելյալ ծախսերի։ Մենք նախատեսում ենք էլ ավելի ընդլայնել ծառայությունների շրջանակը նոր ձեւաչափերով՝ մեր հաճախորդներին որակյալ բովանդակությունն էլ ավելի հասանելի, հարմար եւ հետաքրքիր դարձնելու համար»,-նշել է Viva-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը։
Աշխարհում Иви հարթակից յուրաքանչյուր ամիս օգտվում է մոտ 50 միլիոն օգտատեր: Այն ունի ավելի քան 40 հազար միավոր բովանդակություն՝ սովետական դասական ֆիլմերից մինչեւ ժամանակակից կինոհիթեր։ Հայաստանյան լսարանն Иви-ի միջոցով ամենաշատը նախընտրում է դրամաներ, մելոդրամաներ, դետեկտիվներ եւ դրամաներ։
«Иви-ում մենք մշտապես ձգտում ենք բարելավել հավելվածը եւ գնել արդիական ու բացառիկ բովանդակություն, որը կհետաքրքրի մեր հետեւորդներին։
Այսօր մեր երկու ընկերություններն էլ գոհ են ձեռք բերված արդյունքներից։ Այս համագործակցությունը մեզ թույլ տվեց բաժանորդներին առաջարկել յուրահատուկ համալիր/համակցված լուծում՝ բջջային կապ ու ինտերնետ Viva-ից, ինչպես նաեւ՝ ֆիլմերի ու հեռուստասերիալների մեծ կատալոգ՝ Иви-ից», - նշել է Иви-ի միջազգային համագործակցության բաժնի ղեկավար Ալեքսեյ Կլեվցովը։
Ի՞նչ առավելություններ է տալիս Иви-ն Viva-ի բաժանորդին․
•    Առանց ծառայության վճարի՝ «UNLIM», «X», «Y» եւ «START» սակագնային պլանների շրջանակում,
•    Առանց հիմնական փաթեթի ՄԲ-երը սպառելու՝ UNLIM», «X», «Y» եւ «START» սակագնային պլանների շրջանակում,
•    Ֆիլմերի եւ սերիալների ներբեռնում, իսկ ներբեռնումից հետո՝ օֆլայն դիտելու հնարավորություն,
•    Միաժամանակ 5 տարբեր սարքով տարբեր կոնտենտ դիտելու հնարավորություն,
•    Համակարգչով, սմարթֆոնով, պլանշետով, սմարթ հեռուստացույցով եւ խաղային համակարգերով դիտում,
•    Մանկական կոնտենտի կարգավորման հնարավորություն,
•    Մանկական բովանդակության մեծ ընտրություն,
•    Ֆիլմերն օրիգինալ լեզվով եւ ենթագրերով դիտելու հնարավորություն,
•    Բովանդակության առաջարկում՝ ըստ բաժանորդի նախապատվության,
•    Կանգ առած պահից դիտումը շարունակելու հնարավորություն՝ սմարթֆոնից, պլանշետից, համակարգչից եւ սմարթ հեռուստացույցից,

17:40 | 02.05.25 | Новости | 16688
Абонентам тарифных планов Viva «UNLIM», «X», «Y» и «START» стала доступна подписка онлайн-кинотеатра Иви на специальных условиях без абонентской платы.
Более того, при просмотре контента, МБ основного интернет-пакета не расходуются. Приложение доступно в App Store и Google Play.
«Наше партнерство с Иви началось в начале 2020 года, в период пандемии коронавируса. Компания понимала, что людям необходимо предоставить возможность занять себя чем-нибудь, вынужденно оставаясь дома целый день. Именно тогда началось сотрудничество Viva с различными платформами, благодаря которому абоненты компании, помимо общения, получили возможность приятного времяпровождения без дополнительных затрат. Мы планируем и дальше расширять спектр услуг новыми форматами, чтобы сделать качественный контент еще более доступным, удобным и интересным для наших клиентов», — отметил генеральный директор Viva Армен Аветисян.
Иви – онлайн-кинотеатр с ежемесячной аудиторией более 50 миллионов уникальных пользователей; в каталоге более 40 тысяч единиц контента − от советской классики до современных кинохитов. Аудитория в Армении больше предпочитает драмы, мелодрамы, детективы и дорамы на Иви.
«В Иви мы постоянно стремимся улучшать наше приложение и закупить актуальный и эксклюзивный контент, интересный для наших зрителей. На данный момент обе компании довольны достигнутыми результатами. Это сотрудничество позволило нам предложить абонентам уникальный опыт – качественную доступную связь от оператора Viva и большой каталог фильмов и сериалов от Иви», − отметил начальник отдела международного сотрудничества Иви Алексей Клевцов.
Какие преимущества Иви доступны абонентам Viva?
• доступен без платы за услугу в рамках тарифных планов «UNLIM», «X», «Y» и «START»,
• доступен без расхода МБ-ов основного интернет-пакета в рамках тарифных планов «UNLIM», «X», «Y» и «START»,
• позволяет загружать фильмы и сериалы и смотреть без доступа в интернет,
• дает возможность просмотра различного контента на 5 разных устройствах одновременно,
• дает возможность просмотра на компьютерах, смартфонах, планшетах, смарт-ТВ и игровых приставках,
• предлагает большой выбор детского контента,
• дает возможность настраивать детский профиль,
• предлагает возможность просмотра на языке оригинала и с субтитрами,
• имеет систему рекомендаций, построенную на данных о пользовательских предпочтениях,
• дает возможность продолжать просмотр со смартфона, планшета, компьютера и смарт ТВ с момента, на котором остановились,