11:44 | 13.08.24 | Նորություններ | 12472
Ucom ընկերությունը հատուկ ակցիա է հայտարարում ուսանողների եւ դպրոցականների համար՝ ուսումնական տարվան ընդառաջ։
Ակցիայի շրջանակում օգոստոսի 13-ից սեպտեմբերի 30-ը Ucom սպասարկման եւ վաճառքի կենտրոններից, ինչպես նաեւ առցանց հնարավոր կլինի ձեռք բերել HONOR X6b սմարթֆոնն՝ ամսական վճարելով սկսած ընդամենը 1165 դրամից։
HONOR X6b սմարթֆոն բոլոր գնողները կստանան բրենդային եւ որակյալ անլար HONOR Choice X5 ականջակալ, ինչպես նաեւ գեղեցիկ հեռախոսահամար, որին միացված կլինի Level Up 2000 սակագնային փաթեթը։ Ակցիայի շրջանակում տրամադրվող Level Up 2000 փաթեթն առաջին ամիսը կլինի անվճար, իսկ ողջ ուսումնական տարվա ընթացքում՝ մինչեւ մայիսի 31-ը, կներառի ինտերնետի կրկնակի ծավալ։
«Նոր ուսումնական տարին շուտով սկսվելու է, ու վստահ եմ՝ շատ ծնողներ մտածում են, թե ինչպես ապահովեն իրենց երեխաների համար լավագույն պայմանները, հարազատները մտածում են՝ ինչ լավ նվեր պատրաստեն իրենց ընտանիքի դպրոցականների ու ուսանողների համար։ Կարող եմ վստահորեն ասել, որ այս սմարթֆոնը ոչ միայն կուրախացնի ցանկացած մեկին, այլեւ լավ օգնական կլինի սովորողներին։ Իսկ լրացուցիչ ինտերնետի ծավալը Ucom-ի կողմից էլ ավելի հասանելի կդարձնի գիտելիքները նրանց համար», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
HONOR X6b-ը սմարթֆոնն ունի 50 ՄՊ արհեստական բանականությամբ զինված տեսախցիկ, 5200 mAh մարտկոց եւ 90 Hz հաճախության էկրան։

11:44 | 13.08.24 | News | 12488
Ucom is pleased to announce a special promotion for school and university students as the new academic year approaches.
From August 13 to September 30, students can purchase the HONOR X6b from Ucom service and sales centers or online, with monthly instalments starting as low as 1,165 AMD.
As part of this promotion, every HONOR X6b smartphone purchase comes with a set of high-quality wireless HONOR Choice X5 earbuds, a «Nice» Ucom phone number, and a subscription to the Level Up 2000 package. The Level Up 2000 package will be free for the first month, and throughout the entire academic year until May 31, students will enjoy double the amount of internet included in the package.
"The new academic year is just around the corner, and I’m sure many parents are considering how to provide the best resources for their children. Relatives might also be wondering what gifts to get for the students in their families. I can confidently say that this smartphone will not only bring joy but will also serve as a valuable tool for students. With the extra internet, Ucom is making knowledge even more accessible," said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
The HONOR X6b features an impressive 50 MP AI-powered camera, a long-lasting 5200 mAh battery, and a 90 Hz display.