11:42 | 22.08.23 | Նորություններ | 13711
Ուսումնական տարվա մեկնարկին, մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը «Յուքոմ» ընկերությունն առաջարկում է ձեռք բերել Xiaomi Redmi 12 սմարթֆոնն անհավանական պայմաններով՝ ամսական ընդամենը 1500 դրամով եւ ստանալ Canyon TWS-5 անլար ականջակալ ու 2 անգամ շատ ինտերնետ ամբողջ ուսումնական տարվա համար, գեղեցիկ հեռախոսահամար ու Level Up 1800 փաթեթից 1 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն։
Ինտերնետի կրկնակի՝ 12 ԳԲ ծավալի առաջարկը գործում է Level Up 1800 կանխավճարային սակագնային պլանով, մինչեւ 2024թ․մայիսի 31-ը։
Ucom-ում 128 ԳԲ-ոց Xiaomi Redmi 12-ը հնարավոր է ձեռք բերել նաեւ կանխիկ՝ ընդամենը 72 000 դրամով։
«Առցանց ուսումնական հավելվածներից, տեսանյութերից ու գրքերից առավելագույնն ստանալու համար ձեր տան աշակերտներին եւ ուսանողներին անհրաժեշտ է արագագործ սմարթֆոն եւ բավարար քանակությամբ մեգաբայթեր։ Ավելին, Level Up 1800 սակագնային պլանով նրանք առանց մեգաբայթեր սպառելու կարող են օգտվել Coursera, DuoLingo, Microsoft Teams, Google Classroom եւ Google Meet հավելվածներից»,- նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
«Երկնային կապույտ» եւ «կեսգիշերվա սեւ» գույներով ներկայացված Xiaomi Redmi 12-ի էսթետիկ ու ոճային դիզայնը կգոհացնի նույնիսկ ամենաբծախնդիր երիտասարդներին։ 50 Մպ անհավանական որակ ապահովող հիմնական, 8 Մպ ուլտրա-լայն եւ 2 Մպ մակրո տեսախցիկները կօգնեն ֆիքսել բոլոր կարեւոր պահերը, իսկ 5000 մԱ/ժ մարտկոցը թույլ կտա ակտիվ շահագործել սմարթֆոնն ամբողջ օրվա ընթացքում։
IP53 պաշտպանությամբ Redmi 12-ն էլ ավելի դիմացկուն է ջրի կաթիլների եւ փոշու նկատմամբ: SGS Low Blue Light սերտիֆիկացումը եւ 3․0 կարդալու ռեժիմը կապահովեն կապույտ լույսի ներգործության ցածր մակարդակ եւ կպաշտպանեն աչքերը տեսողական գերբեռնվածությունից։

11:42 | 22.08.23 | Новости | 13652
В преддверии нового учебного года, до 30 сентября, компания Ucom предлагает приобрести смартфон Xiaomi Redmi 12 на невероятных условиях: всего за 1500 драмов в месяц, и получить беспроводные наушники Canyon TWS-5 и в 2 раза больше интернета на весь учебный год, а также красивый номер телефона и возможность воспользоваться вложениями предоплатного тарифного плана Level Up 1800 бесплатно в течение 1 месяца.
Предложение двойного объема интернета в 12 ГБ действует для предоплатного тарифного плана Level Up 1800 по 31 мая 2024 года.
Кстати, Xiaomi Redmi 12 в 128 ГБ также можно приобрести в Ucom наличными, всего за 72 000 драмов.
«Чтобы по максимуму воспользоваться обучающими онлайн-приложениями, возможностью просматривать видео и читать онлайн книги, вашим школьникам и ученикам нужен быстрый смартфон и достаточное количество мегабайтов. Более того, с тарифным планом Level Up 1800 они смогут воспользоваться приложениями Coursera, DuoLingo, Microsoft Teams, Google Classroom и Google Meet, не расходуя при этом мегабайты», — сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Эстетичный и стильный дизайн Xiaomi Redmi 12, представленный в цветах «небесно-голубой» и «полуночный черный», понравится даже самым требовательным молодым людям. Запечатлить все важные моменты помогут основная 50-мегапиксельная, 8-мегапиксельная сверхширокая и 2-мегапиксельная макрокамеры, а аккумулятор на 5000 мАч позволит активно использовать смартфон в течение всего дня. Обратите внимание, что с защитой IP53 Redmi 12 еще более устойчив к каплям воды и пыли. Кроме того, сертификация SGS Low Blue Light и режим чтения 3.0 обеспечат низкий уровень воздействия синего света и защитят глаза от зрительной перегрузки.