13:43 | 02.09.19 | Նորություններ | 11087
Samsung Galaxy A10 սմարթֆոնը գնելու դեպքում բաժանորդներին 2 ամսով տրամադրվում է «Սմարթ 1500» սակագնային պլան եւ 100 ԳԲ բջջային ինտերնետ։
Սմարթֆոնի արժեքն է 79200 դրամ։ Սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել նաեւ ապառիկ՝ 24 ամսով, որից առաջին 12 ամիսներն առանց տոկոսների եւ հավելյալ վճարումների։ Առաջարկը գործում է մինչեւ սույն թվականի հոկտեմբերի 31-ը։
«Հաճախ, շատ քիչ բան է պակասում մարդկանց սեպտեմբերին պատրաստվելիս՝ լավ սմարթֆոն եւ արագ ինտերնետ։ Նոր առաջարկում մենք համատեղել ենք այն ամենը, ինչ հարկավոր է նոր ուսումնական տարին սկսելու համար։ Հզոր ոճային սմարթֆոնը՝ միացած սիրված սակագնային պլանին, ինչպես նաեւ մեծ քանակի բջջային ինտերնետը կօգնեն մեր բաժանորդներին արդյունավետ սկսել նոր ուսումնական տարին՝ վայելելով մեր գերարագ ինտերնետը եւ որակյալ ծառայությունները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Սեպտեմբերի առաջին շաբաթվա ընթացքում ակցիայի շրջանակում Beeline-ի հիմնական գրասենյակներում գնում կատարած հաճախորդները կստանան անակնկալ՝ ընկերության բրենդավորված նվերների փաթեթ։
Beeline-ի գրասենյակներում վաճառվում են հատուկ մեր տարածաշրջանի համար արտադրված Samsung հեռախոսները, ինչի մասին վկայում է ընկերության պաշտոնական տարբերանշանը։

13:43 | 02.09.19 | Новости | 11060
В офисах Beeline стартовала акция, посвященная началу нового учебного года. При покупке смартфона Samsung Galaxy A10 клиентам предоставляется тарифный план «Смарт 1500» и 100 ГБ мобильного интернета на 2 месяца.
Стоимость смартфона – 79200 драмов. Покупку также можно оформить в кредит сроком на 24 месяца, при этом в течение первых 12 месяцев без процентов и дополнительных комиссий. Предложение действует до 31 октября 2019 года.
«Часто, готовясь к сентябрю, людям не хватает самой малости – хорошего смартфона и быстрого интернета. В новом предложении мы совместили всё, что будет нужно в новом учебном году. Мощный и стильный смартфон, подключение к популярному тарифному плану и большой объем мобильного интернета помогут нашим клиентам продуктивно начать новый учебный год, наслаждаясь нашим быстрым интернетом и качественными услугами», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
В течение первой недели сентября первые покупатели, воспользовавшиеся акцией, получат приятный сюрприз в виде комплекта брендированных подарков от Beeline в основных офисах компании.
Отметим, что в Beeline продаются телефоны Samsung, произведенные специально для нашего региона, что подтверждается наличием официального логотипа.
Подробную информацию об акции можно найти на сайте www.beeline.am, связавшись с оператором на официальной странице Beeline в Facebook или позвонив по бесплатному номеру 0611.