16:08 | 02.05.19 | Նորություններ | 9684
Beeline-ը հայտարարում է vPBX (Վիրտուալ ԱՀԿ) ծառայությունից օգտվող կորպորատիվ հաճախորդների համար նախատեսված նոր կոնվերգենտ առաջարկի գործարկման մասին։
Դառնալով vPBX ծառայության նոր սակագնային փաթեթների բաժանորդ՝ հաճախորդները կարող են մեկ փաթեթով միացնել Beeline-ի ֆիքսված ձայնային կապի եւ ինտերնետի ծառայությունները եւ դրանց համար վճարել մեկ հաշվով ու ավելի շահավետ գնով։
«Beeline-ն այժմ Երեւանում իրականացնում է ֆիքսված ցանցի արդիականացում, ինչը մեզ թույլ է տալիս հաճախորդներին արդեն առաջարկել ձայնային կապի ավելի բարձր որակ եւ գերարագ VDSL ինտերնետ՝ մինչեւ 100 ՄԲ/վրկ․ արագությամբ։ Մեր կորպորատիվ գործընկերներին ուրախ ենք առաջարկել կոնվերգենտ լուծում, որը թույլ կտա օգտվել ոչ աշխարհագրական 060 կոդով տրամադրվող վիրտուալ հեռախոսակայանի եւ գերարագ ինտերնետի բոլոր առավելություններից՝ շահավետ գնով եւ վճարման հարմար եղանակով»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Վիրտուալ ԱՀԿ-ն համալիր լուծում է՝ գրասենյակներում հեռախոսակապի արագ կազմակերպման համար` առանց թանկարժեք սարքավորումների եւ լարերի տեղադրման։ Այն թույլ է տալիս ստանալ ոչ աշխարհագրական հեռախոսահամար եւ անսահմանափակ քանակությամբ ներքին համարներ, մշակել միաժամանակ մինչեւ 100 մուտքային զանգ, կարգավորել ձայնային ողջույնը եւ զանգերի խելացի բաշխումը` բաժինների, աշխատակիցների կամ տարածաշրջանների միջեւ։
Վիրտուալ ԱՀԿ-ն թույլ է տալիս նաեւ վիճակագրություն հավաքել եւ վերլուծել աշխատակիցների աշխատանքի եւ գովազդային արշավների արդյունավետությունը։

16:08 | 02.05.19 | News | 9675
Beeline has announced the launch of a new convergent offer for corporate subscribers of Virtual PBX service.
Subscribing to the new tariff plan of vPBX service, Beeline customers will be able to combine in one package services of voice and internet connection and pay a more beneficial price for all services.
“Currently Beeline implements modernization of the fixed network in Yerevan, which allows the subscribers to access higher quality voice connection and ultra-high-speed VDSL internet of up to 100 MB/s. We are happy to offer a convergent solution for our corporate partners, which will allow them to benefit from advantages of non-geographic virtual telephony with «060» prefix and ultra-high-speed internet for affordable price and convenient payment method,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin said.
Virtual PBX is a complex solution for quick organization of corporate telephone network for companies with no need to pay for expensive equipment and laying of cables. It enables subscribers to profit from a non-geographic phone number and limitless internal numbers, processing of up to 100 incoming calls at a time, voice welcome setting and smart distribution of calls between departments, employees or regions.
Virtual PBX gives the opportunity to collect statistics and analyze the efficiency of employees’ work and advertising campaigns.