16:38 | 05.04.19 | Նորություններ | 10268
Մինչեւ 2019թ. մայիսի 15-ը հաճախորդները՝ բաժանորդագրվելով «Սմարթ 1500» փաթեթին, կարող են այդ հեռախոսը գնել 52,800 դրամով կամ վարկով՝ ամսական վճարելով 2,200 դրամ։ Առաջարկի շրջանակում բաժանորդին տրամադրվում է 50 ԳԲ շարժական ինտերնետ՝ 6 ամսվա ընթացքում սպառելու հնարավորությամբ։
«Beeline-ը նորացրել է հաճախորդների կողմից սիրված Xiaomi հեռախոսի վաճառքի ակցիան եւ ուրախ է առաջարկել հաճախորդներին այս նորաձեւ ու մատչելի սմարթֆոն էլ ավելի հասանելի գնով։ Փաթեթում ներառված ինտերնետի մեծ ծավալը դրա օգտագործումը կդարձնի էլ ավելի հարմար եւ հաճելի»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Xiaomi Redmi 6A-ն աշխատում է Android 8.1 (Oreo) համակարգի հիման վրա, ունի 2 ԳԲ օպերատիվ եւ 16 ԳԲ ներքին հիշողություն, ինչպես նաեւ դեմքով արգելաբացման հնարավորություն, համալրված է երկու խցիկներով՝ 13 եւ 5 մեգապիքսել։ Մարտկոցի ծավալն է 3000 mAh։ Սմարթֆոնն ունի երկու 4G SIM քարտ տեղադրելու հնարավորություն։

16:38 | 05.04.19 | Новости | 9009
До 15 мая 2019 года клиенты могут приобрести телефон по цене 52800 драмов или за 2200 драмов в месяц в кредит с подключением к тарифному плану «Смарт 1500». В рамках предложения абоненту предоставляется 50 ГБ мобильного интернета на 6 месяцев.
«Beeline обновил акцию по продаже популярного телефона от Xiaomi и рад предложить абонентам еще более доступную цену на стильный бюджетный смартфон. Привлекательность нашему предложению придает также большой объем интернета в пакете, что сделает его использование еще приятнее и удобнее»,- сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Xiaomi Redmi 6A управляется операционной системой Android 8.1 (Oreo), имеет 2ГБ оперативной памяти, 16ГБ внутренней памяти, а также функцию разблокировки по лицу, оснащен двумя камерами на 13 и 5 мегапикселей и емкой батареей на 3000 mAh. Смартфон также имеет поддержку двух 4G SIM карт.