13:12 | 15.03.19 | Նորություններ | 9596
Beeline-ը հայտարարում է «Սմարթ» հետվճարային փաթեթից օգտվող կորպորատիվ հաճախորդների համար նոր հնարավորության գործարկման մասին:
Իրավաբանական անձիք այսուհետ կարող են իրենց փաթեթին ավելացնել միջազգային զանգերի եւ բջջային հավելվածներից՝ WhatsApp, Facebook Messenger, Zangi, Telegram, առանց ինտերնետի տարիֆիկացման օգտվելու հնարավորություն:
«Հաճախորդների հարմարության համար մենք մշակել եք «Սմարթ» սակագնային փաթեթների ունիվերսալ շարք։ Իր նախասիրություններից եւ բիզնեսի կարիքներից ելնելով՝ հաճախորդը 8 հնարավոր տարբերակներից կարող է ընտրել իր համար նախընտրելի սակագնային փաթեթը։ Դրա հետ մեկտեղ մեր հաճախորդների համար հասանելի է նոր հնարավորություն՝ իրենց սակագնային փաթեթին ավելացնել միջազգային զանգերի րոպեներ, ինչպես նաեւ բջջային հավելվածներից առանց ինտերնետի ծախսի օգտվելու հնարավորություն։ Վստահ եմ, որ միջազգային շուկայում աշխատող մեր գործընկերները բարձր կգնահատեն այս նոր հնարավորությունը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Կորպորատիվ հաճախորդները, ովքեր օգտվում են «Սմարթ» սակագնային փաթեթներից, մասնավորապես ստանում են բիզնեսի համար այնպիսի հարմար հնարավորություններ, ինչպիսիք են անսահմանափակ շփումն աշխատակիցների հետ (10 000 րոպե խոսելաժամանակ Beeline-ի տեղական բջջային ցանցի ներսում), շահավետ կապ միջազգային եւ տեղական գործընկերների հետ, ինչպես նաեւ՝ առանձին աշխատակիցների կամ ընդհանուր ընկերության կարիքների համար լրացուցիչ ծառայություններ միացնելու հնարավորություն։

13:12 | 15.03.19 | Новости | 9026
Beeline объявляет о запуске новой опции для корпоративных клиентов – абонентов тарифных планов «Смарт» постоплатной системы расчетов.
Юридические лица теперь могут дополнить свой тарифный план пакетом международных звонков и дополнительной опцией, позволяющей пользоваться мобильными приложениями, такими как WhatsApp, Facebook Messenger, Zangi и Telegram без тарификации интернета.
«Для удобства наших абонентов мы разработали универсальную линейку тарифных планов «Смарт». В зависимости от своих предпочтений или нужд бизнеса клиент может выбрать наиболее подходящий тарифный план из восьми доступных. В дополнение к этому, нашим корпоративным клиентам теперь стала доступна новая возможность – дополнить свой тарифный план пакетом международных звонков и возможностью пользоваться мобильными приложениями без тарификации интернета. Уверен, что наши партнеры, работающие с коллегами на международном рынке, по достоинству оценят эту новую возможность», - сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Корпоративные клиенты – абоненты тарифных планов «Смарт», в частности получают такие удобные опции для бизнеса, как общение с сотрудниками без ограничений, т.е. 10 000 минут внутри локальной мобильной сети Beeline, выгодная связь с международными и локальными партнерами, возможность подключения дополнительных опций для нужд конкретного сотрудника или компании.