12:04 | 26.11.18 | Նորություններ | 14828
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ BeeTV հավելվածը համալրվել է հեռուստատեսության ժամանակակից հնարավորություններով եւ արդեն հասանելի է COMBO՝ 4-ը 1-ում ծառայությունների փաթեթով:
Միանալով COMBO մարզային փաթեթին՝ բաժանորդները կստանան բջջային կապ, ֆիքսված ինտերնետ, ֆիքսված հեռախոսակապ եւ նորագույն BeeTV հեռուստատեսություն՝ ամսական 7990 դրամով:
Բացի այդ, COMBO բաժանորդները հզոր TV ընդունիչներով կկարողանան դիտել իրենց տարածաշրջանում հասանելի հանրային բոլոր հեռուստաալիքները՝ առանց որեւէ հավելյալ սարքի, ինչպես նաեւ YouTube՝ անկախ հեռուստացույցի մոդելից:
Ավելին, բաժանորդները կարող են դիտել BeeTV հեռուստատեսությունն ամենուր՝ ներբեռնելով բջջային հավելվածն iOS կամ Android համակարգերի համար: Հավելվածը համալրվել է հարուստ տեսադարանով, հեռուստաալիքների գնման, մինչեւ 7 օր catch-up, հաղորդումների հիշեցման եւ բազմաթիվ այլ հնարավորություններով: Այդ ամենը հասանելի է Beeline-ի գործող եւ նոր բաժանորդների համար:
«Beeline-ը մշտապես զարգացնում է իր ծառայությունները, հատկապես համակցված առաջարկները, որոնք շատ պահանջված են մեր բաժանորդների շրջանում եւ թույլ են տալիս առավելագույնս օգտվել ժամանակակից տեխնոլոգիաների ընձեռած հնարավորություններից։ Դրանք օր օրի դառնում են էլ ավելի պարզ, հարմար եւ շահավետ։ Վստահ եմ, մարզերի մեր բնակիչները կգնահատեն այս փոփոխությունները եւ սիրով կօգտվեն նոր ծառայություններից»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

Подключившись к региональному тарифу COMBO, абоненты Beeline получат мобильную связь, фиксированный интернет и телефонную связь, а также новейшее телевидение BeeTV за 7990 драмов в месяц.
Приложение BeeTV оснащено возможностями современного телевидения и уже доступно в пакете услуг COMBO 4 в 1, сообщили в Beeline.
Абоненты COMBO благодаря мощным TV-приемникам смогут смотреть все доступные в их регионе общественные телеканалы и YouTube без дополнительных устройств и независимо от модели телевизора.
Более того, телевидение BeeTV доступно везде при скачивании мобильного приложения для iOS или Android. Приложение оснащено богатой видеотекой, возможностью покупки телеканалов, catch-up до 7 дней, напоминанием программ и множеством других возможностей. Все это доступно для действующих и новых абонентов Beeline.
«Beeline постоянно развивает свои услуги, в частности, конвергентные предложения, которые очень востребованы среди абонентов и позволяют максимально воспользоваться возможностями современных технологий. Они с каждым днем становятся более простыми, удобными и выгодными. Уверен, что жители регионов оценят эти изменения и с удовольствием воспользуются нашими услугами»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.