16:55 | 04.08.16 | Նորություններ | 9466
Ucom ընկերության հովանավորությամբ Հայաստանի ազգային օլիմպիական հավաքականն արդեն գտնվում է այս տարվա օլիմպիական մայրաքաղաք Ռիո դե Ժանեյրոյում։
Հայ բռնցքամարտիկներին, ծանրամարտիկներին, լողորդներին, ըմբշամարտիկներին, հրաձիգին, թեթեւ աթլետներին, մարմնամարզիկներին, ձյուդոիստներին կսատարեն նաեւ Ucom ընկերության ներկայացուցիչները, որոնք այսօր ուղեւորվել են Ռիո դե Ժանեյրո:
«Ազգային օպերատորի կարգավիճակը պարտավորեցնում է մեզ ամեն կերպ աջակցել մեր մարզիկներին: Այս օրերի ընթացքում ողջ աշխարհն ապրելու է օլիմպիական ռիթմով, ամբողջ Հայաստանը մեր հովանավորությամբ է դիտելու Ռիո-2016-ի դիտարժան իրադարձությունների ուղիղ հեռարձակումը: Ucom ընկերության բոլոր աշխատակիցները հատուկ համազգեստ են կրելու եւ սրտի տրոփյունով հետեւելու են մեր հավաքականի ելույթներին: Մենք հավատում ենք մեր մարզիկների տոկունությանը, վստահում ենք նրանց ուժերին եւ միմիայն հաղթական մեդալներ ենք ակնկալում»,- նշել է Ucom ընկերության հաղորդակցության եւ մարկետինգի տնօրեն Տիգրան Սաֆարյանը։

16:55 | 04.08.16 | Новости | 9172
При спонсорстве компании Ucom спортсмены национальной олимпийской сборной Армении уже находятся в олимпийской столице этого года – Рио-де-Жанейро.
Армянских боксеров, тяжелоатлетов, пловцов, борцов, стрелка, легкоатлетов, гимнастов, дзюдоистов поддержат также представители компании Ucom, которые сегодня отправились в место проведения главного мирового спортивного состязания.
«Статус национального оператора обязывает нас всячески поддерживать наших спортсменов. В эти дни весь мир будет жить в олимпийском ритме, благодаря нашему спонсорству, вся Армения будет смотреть прямое вещание ярчайших событий Рио-2016. Все сотрудники компании Ucom будут облачены в специальную форму и с биением сердца будут следить за выступлениями нашей сборной. Мы верим в выносливость наших спортсменов, доверяем их силам и ожидаем исключительно победных медалей», - отметил директор по маркетингу и коммуникациям компании Ucom Тигран Сафарян.