15:27 | 22.10.15 | Նորություններ | 6944
Beeline-ը հայտարարում է ինտերնետի միջոցով հաճախորդների էլեկտրոնային սպասարկման տարբերակների ընդլայնման մասին:
Beeline բաժանորդներին միաժամանակ հասանելի են դարձել էլեկտրոնային սպասարկման 3 տարբերակ` Facebook-ում անձնական հաղորդագրության, customer_care@beeline.am էլեկտրոնային հասցեի եւ ընկերության կայքում «Օնլայն խորհրդատուի» միջոցով:
Facebook-ում Beeline-ի պաշտոնական էջում չաթի օգնությամբ բաժանորդները կարող են ստանալ լիարժեք սպասարկում, ինչպիսին ստանում են Հաճախորդների սպասարկման կենտրոն զանգերի միջոցով: Այս հարթակում բաժանորդների սպասարկումը ներառում է Beeline բջջային եւ ֆիքսված կապի բոլոր ծառայությունները: Բաժանորդին անհրաժեշտ է միայն էջին ուղղված անձնական հաղորդագրության միջոցով գրել իրեն հետաքրքրող հարցը:
Beeline-ը միաժամանակ առաջարկում է հաճախորդների սպասարկում էլեկտրոնային փոստի միջոցով:
Ծրագրի առաջին փուլում հաճախորդների սպասարկումը Facebook-ում եւ էլեկտրոնային փոստի միջոցով հասանելի է ժ. 09:00-ից մինչեւ 24:00-ն:
Այս պահի դրությամբ չաթի եւ էլեկտրոնային փոստի միջոցով սպասարկման դեպքում մասնագետի բաժանորդին պատասխանելու սպասելաժամանակը չի գերազանցում 28 րոպեն:
Հաճախորդների էլեկտրոնային սպասարկման ծառայությունների թվում է նաեւ http://www.beeline.am պաշտոնական կայքում գործող «Օնլայն խորհրդատու» ծառայությունը: Այս հարթակում նույնպես հաճախորդները կարող են ստանալ լիարժեք սպասարկում:
«Մենք ավելի ու ավելի հաճախ ենք լսում այն մասին, որ բաժանորդները սկսում են նախապատվություն տալ էլեկտրոնային սպասարկման տարբերակներին: Երիտասարդ սերնդի համար արդեն հարմարավետ չէ այցելել գրասենյակներ, լքել շփման, աշխատանքի կամ ազատ ժամանակի համար սովորական դարձած իրենց միջավայրը: Սոցիալական ցանցերի թվային աշխարհն ընդլայնվում է, եւ դրան զուգահեռ թվային է դառնում նաեւ մեր ընկերությունը: Հպարտությամբ կարող եմ նշել, որ Հայաստանում մենք առաջինն ենք սկսել տրամադրել հաճախորդների լիարժեք առցանց սպասարկում սոցիալական ցանցերի միջոցով: Beeline-ը պատրաստ է լինել հաճախորդների կողքին ամենուրեք, այդ թվում նաեւ վիրտուալ աշխարհում` հոգ տանելով ծառայությունների որակի, հարմարավետության եւ հասանելիության մասին»,  ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Մենք ունենք հաճախորդների հետ աշխատելու բավականին մեծ փորձ եւ ես, առավել քան համոզված եմ, որ մեր կողմից առաջարկվող էլեկտորնային սպասարկման եղանակները շատ կարճ ժամանակահատվածում կդառնան պահանջված հատկապես երիտասարդների շրջանում։ Ժամանակակից աշխարհը շատ արագ է փոփոխվում եւ ես անչափ ուրախ եմ, որ ավանդական սպասարկման եղանակներից բացի մենք մեր բաժանորդներին առաջարկում ենք նաեւ ժամանակակից լուծումներ։ Հավատացնում եմ, որ մենք կշարունակենք անել հնարավոր ամեն ինչ, որպեսզի յուրաքանչյուր բաժանորդ ստանա առավել որակյալ, արագ եւ հարմարավետ սպասարկում»,- նշել է Հաճախորդների սպասարկման ծառայության ղեկավար Աննա Ավետիսյանը:

Beeline announces expansion of the online service options.
3 online service options are simultaneously available to Beeline subscribers - private message on Facebook, an e-mail to customer_care@beeline.am and though Online Assistant on the company’s website.
Through the chat on Beeline official Facebook page, subscribers will be able to get full servicing as they do through the Customer Call Center. On this platform, customer servicing includes all the landline and mobile Beeline services. Subscribers just need to write about their question in the private message.
Beeline simultaneously offers services through an e-mail.
Customer servicing on the first stage is available on Facebook and via customer_care@beeline.am at 09:00 - 24:00.
As of now, the waiting time for the reply on the chat and via e-mail doesn’t exceed 28 minutes.
Online Consultant service on http://www.beeline.am official website is also one of the online service options.
“More and more we hear that subscribers give preference to online services. It’s not convenient for young people to visit offices and leave their environment for work and leisure. Digital world of social networks is expanding and simultaneously, our company is getting more digitized, too. I am proud to note that we are the first in Armenia to have started full online servicing. Beeline is ready to support our subscribers everywhere including virtual world taking care of the quality, availability and convenience of services”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
“We have quite an extensive experience of dealing with customers and I am more than sure that our online service options will be soon in high demand among young people in the first place. The modern world is changing fast and I am very happy that besides traditional servicing methods we also offer modern solutions to customers. I assure that we will continue doing the best so as every subscriber could get more quality, faster and convenient servicing”, noted Head of Customer Service Manager Anna Avetisyan.