14:42 | 23.08.12 | Նորություններ | 4060
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ը հայտարարել է այն հաջողակ բաժանորդի անունը, ով ստացել էր օգոստոսի 13-ից օգոստոսի 19-ը ընկած ժամանակահատվածի 50 000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը:
Նա Վանաձորում բնակվող Վլադիմիր Սարգսյանն է, ում զանգահարել էր Հունաստանի մայրաքաղաքում քաղաքում բնակվող իր ազգականը: Վլադիմիրը կստանա ինքնաթիռի տոմս` այս տարվա ընթացքում Աթենք այցելելու համար, հայտնել են ընկերությունում:
«Ուրախությամբ եմ Վլադիմիրին շնորհում ինքնաթիռի տոմսը դեպի Աթենք: Հուսով ենք, որ նա դեռ հնարավորություն կունենա անմոռանալի դարձնել այս տարվա իր ամառային արձակուրդը: Ի դեպ, մենք դեռ ունենալու ենք եւս մեկ բաժանորդ, որը կստանա ուղեգիր դեպի այն երկիր, որտեղից զանգ է ստացել, քանի որ առաջարկը ուժի մեջ է այս շաբաթ եւս», - ասել է Orange Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
Մինչեւ օգոստոսի 26-ը ամեն շաբաթ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ստացել է յուրաքանչյուր շաբաթվա առնվազն 1 րոպե տեւողությամբ 50,000-րդ միջազգային զանգը, կստանա օդանավի մեկ տոմս դեպի այն երկիրը, որտեղից ստացել է այդ հեռախոսազանգը: Մինչ օր գրանցված 50,000-րդական բաժանորդներից տասնչորսը զանգ էին ստացել Ռուսաստանի տարբեր քաղաքներից, երկուսը` Վրաստանից, մեկը` Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներից եւ եւս մեկը`Ուկրաինայից:

Ереван/Медиамакс/. Компания Orange представила имя того абонента, который в период с 13 по 19 августа получил 50-тысячный международный звонок.
Как сообщили в компании, проживающий в Ванадзоре Владимир Саргсян, которому из столицы Греции позвонил его родственник, получит авиабилет в Афины.
«С радостью вручаю Владимиру билет в Афинս. Мы надеемся, что у него еще будет возможность незабываемо провести свои летние каникулы. Кстати, у нас будет еще один абонент, который получит билет в том направлении, откуда получил звонок. Наша акция продолжится еще и эту неделю»,- сказал гендиректор Orange Армения Бруно Дютуа.
Каждую неделю до 26 августа тот абонент Orange, который получит 50-тысячный международный звонок длительностью в 1 минуту, получит авиабилет в ту страну, откуда пришел звонок. На сегодняшний день 14 участников акции получили звонки из различных городов России, Грузии, США и Украины.