14:12 | 01.06.12 | Նորություններ | 4363
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) Երեխաների պաշտպանության միջազգային օրվան նվիրված տոնական միջոցառում կանցկացնի:
Այսօր ժամը 17-ից 20-ը Beeline-ի Հյուսիսային պողոտայում գտնվող վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում երեխաներին եւ նրանց ծնողներին կդիմավորեն  Beeline անիմատորները: Բոլոր ցանկացողները կարող են լուսանկարվել հեքիաթի հերոսի հետ եւ հենց տեղում ստանալ իրենց լուսանկարները: Գրասենյակի մոտ աշխատելու են նաեւ նկարիչներ, ովքեր անվճար կնկարեն եւ  կնվիրեն դիմանկարը փոքրիկին:
Հունիսի 4-ին ԱրմենՏել-ը կհայտարարի նոր բարեգործական ծրագրի մեկնարկի մասին՝ ուղղված հատուկ կարիքներ ունեցող երեխաների աջակցմանը:

14:12 | 01.06.12 | Новости | 4376
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) проведет праздничную акцию, приуроченную к международному Дню защиты детей.
Сегодня с 17:00 до 20:00 у флагманского офиса компании «АрменТел» на Северном проспекте детей и их родителей будут встречать аниматоры Beeline. Всем желающим можно будет сфотографироваться со сказочным персонажем и на месте получить свои фотографии. Перед офисом компании также будут работать художники, которые бесплатно напишут портреты детей и подарят им эти рисунки.
В рамках мероприятий, приуроченных к Дню защиты детей, 4 июня компания объявит о новой благотворительной программе для детей с ограниченными возможностями.