15:44 | 05.04.12 | Նորություններ | 4288
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօրվանից Orange-ի բաժանորդները հնարավորություն ունեն մասնակցելու UEFA EURO 2012 SMS խաղին, պատասխանել ֆուտբոլի Եվրոպայի առաջնությանը եւ ֆուտբոլին վերաբերող հարցերին, դառնալ խաղի հաղթողը եւ ներկա գտնվել Եվրոպայի ֆուտբոլի առաջնության բացման խաղին Վարշավայում:
Այն բաժանորդը, ով ամենաշատ ճիշտ պատասխանները կտա, կստանա գլխավոր մրցանակը` Վարշավայի ուղեգիր 2 անձի համար` ներառյալ ճամփորդությունը եւ հյուրընկալությունը Լեհաստանի մայրաքաղաքում:
Երկրորդից վեցերորդ տեղեր գրավող մասնակիցները կստանան Sony Live Walkman սմարթֆոններ, իսկ առաջին 50 տեղերը գրավող բոլոր մասնակիցները` ֆուտբոլային նվերներով պայուսակ` UEFA EURO 2012-ի պաշտոնական գնդակը եւ բրենդավորված պարագաներ:
«Գալիք ամիսներն Orange-ում ֆուտբոլային են լինելու: Որպես առաջնության պաշտոնական գործընկեր` մենք հնարավորություն ենք ընձեռում ֆուտբոլասերներին պատրաստվել այս համաեվրոպական սպորտային իրադարձությանը ինչպես երբեւէ», - ասել է Orange Արմենիայի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Խաղին մասնակցելու համար պետք է 2012 կարճ համարին ուղարկել SMS` տեքստում նշելով EURO բանալի բառը, որից հետո մասնակիցը կսկսի ստանալ խաղի հարցերը: Յուրաքանչյուր ուղարկված մեկ SMS-ի արժեքն է 60 դրամ:

15:44 | 05.04.12 | Новости | 4301
Ереван/Медиамакс/. Абоненты Orange Armenia с сегодняшнего дня могут принять участие в SMS-игре UEFA EURO 2012, отвечать на вопросы о футболе и европейском первенстве, стать победителем игры и присутствовать на первой игре ЧЕ в Варшаве.
Абонент, давший больше всех правильных ответов, получит главный приз – путевку в Варшаву на двоих, включая расходы на проживание в столице Польши.
Участники, занявшие 2-6 места, получат смартфоны Sony Live Walkman, а занявшие первые 50 мест – сумку с футбольными подарками (официальный мяч UEFA EURO 2012 и брендированные подарки).
«Грядущие месяцы в Orange будут футбольными. В качестве официального партнера первенства мы даем возможность болельщикам как никогда готовиться к общеевропейскому спортивному событию»,- отметил директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян.
Для участия в игре следует выслать SMS с указанием слова EURO на короткий номер 2012, после чего участник начнет получать вопросы. Стоимость каждого высылаемого сообщения  - 60 драмов.